Trwa ładowanie...

Co łączy Dodę i Marinę? Obie uwielbiają ten dodatek!

Obecna aura zmusza do tego, by wychodząc na dwór koniecznie mieć nakrycie głowy. Najlepiej takie, które będzie dodatkową ozdobą i modnym gadżetem. Oznacza to tylko jedno, berety na dobre wróciły tego sezonu do mody.

Share
Co łączy Dodę i Marinę? Obie uwielbiają ten dodatek!
Źródło: Instagram.com
d10teni

Wszystkie celebrytki, które są na bieżąco z modowymi trendami, nie wychodzą teraz z domu bez beretu. Nonszalanckie i kojarzące się z paryskimi artystami nakrycie głowy, jest prawdziwym hitem. Choć kilka lat temu słynną czapkę z antenką kojarzyliśmy raczej ze starszym pokoleniem, to obecnie regularnie pojawiają się w niej pierwszoligowe gwiazdy światowego show biznesu. Wśród polskich znanych nazwisk beret szczególnie upodobały sobie Doda i Marina. Obie panie uwielbiają wyglądać szykownie i niebanalnie. Beretem można, zależnie od preferencji, dopełnić, lub ożywić stylizację. Wiele osób, tak jak wyżej wymienione piosenkarki, wybierają klasyczny czarny model. Masz jednak dużo większy wybór!

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Barbara Kurdej-Szatan słynie z energicznego i sympatycznego usposobienia. Przebojowa aktorka i prezenterka zdecydowała się na czerwony beret, w którym wyróżnia się na tle ubranych w szarości i czernie przechodniów. W taki sposób zaledwie jednym elementem możesz zupełnie zmienić charakter stylizacji. Tego typu zabawa wcale nie jest droga. Znaleźliśmy dla was świetniej jakości berety już za 20 złotych!

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Na który model się zdecydujesz?

d10teni

Podziel się opinią

Share
d10teni
d10teni