Co łączy Dodę i Marinę? Obie uwielbiają ten dodatek!

Obecna aura zmusza do tego, by wychodząc na dwór koniecznie mieć nakrycie głowy. Najlepiej takie, które będzie dodatkową ozdobą i modnym gadżetem. Oznacza to tylko jedno, berety na dobre wróciły tego sezonu do mody.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina
Marina (Instagram.com)
WP

Wszystkie celebrytki, które są na bieżąco z modowymi trendami, nie wychodzą teraz z domu bez beretu. Nonszalanckie i kojarzące się z paryskimi artystami nakrycie głowy, jest prawdziwym hitem. Choć kilka lat temu słynną czapkę z antenką kojarzyliśmy raczej ze starszym pokoleniem, to obecnie regularnie pojawiają się w niej pierwszoligowe gwiazdy światowego show biznesu. Wśród polskich znanych nazwisk beret szczególnie upodobały sobie Doda i Marina. Obie panie uwielbiają wyglądać szykownie i niebanalnie. Beretem można, zależnie od preferencji, dopełnić, lub ożywić stylizację. Wiele osób, tak jak wyżej wymienione piosenkarki, wybierają klasyczny czarny model. Masz jednak dużo większy wybór!

Instagram.com
Podziel się
WP

Barbara Kurdej-Szatan słynie z energicznego i sympatycznego usposobienia. Przebojowa aktorka i prezenterka zdecydowała się na czerwony beret, w którym wyróżnia się na tle ubranych w szarości i czernie przechodniów. W taki sposób zaledwie jednym elementem możesz zupełnie zmienić charakter stylizacji. Tego typu zabawa wcale nie jest droga. Znaleźliśmy dla was świetniej jakości berety już za 20 złotych!

Instagram.com
Podziel się
WP

Na który model się zdecydujesz?

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP