Trwa ładowanie...
kuba badach
13-04-2010 07:02

Co tak naprawdę łączy Kwaśniewską i Badacha?

Co tak naprawdę łączy Kwaśniewską i Badacha?
ddnfo8z
ddnfo8z

Okazuje się, że wokalista wcale nie jest nowym wybrankiem jej serca.

Gdy kilka tygodni temu wyszło na jaw, że córka byłego prezydenta przyjaźni się z Kubą Badachem, znanym wokalistą, wszyscy uznali jednogłośnie, że zastąpił on najprawdopodobniej Wojtka Szuchnickiego, z którym prezydentówna niedawno się rozstała. Tygodnik Twoje Imperium podaje jednak, że Kuba nie jest nowym chłopakiem Oli.

Ola na pewno nie jest w związku z wokalistą zespołu Polucjanci, Kubą Badachem, o czym trąbi cała Polska. Oni tylko przyjaźnią się, lubią przebywać w swoim towarzystwie. Ale z pewnością nie jest to relacja, przy której można snuć plany na przyszłość, myśleć o rodzinie, macierzyństwie - mówi w rozmowie z Twoim Imperium osoba z otoczenia Kwaśniewskiej.

Informacje te potwierdza również Małgorzata Herde, menadżerka prezydentówny.

ddnfo8z

Wbrew plotkom rozpowszechnianym na jej temat, przebywa w Polsce i nie wybiera się w najbliższym czasie w podróż do USA, tym bardziej w towarzystwie Kuby Badacha. Cała historia ich związku to radosna twórczość jakiegoś dziennikarza - mówi w rozmowie z tygodnikiem.

Wygląda na to, że państwo Kwaśniewscy, którzy chcieliby zostać dziadkami, będą musieli jeszcze trochę poczekać...

ddnfo8z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
ddnfo8z