Trwa ładowanie...

Co Viki Gabor przekazała na WOŚP? Pomysł zaskakuje, ale cena rośnie!

Viki Gabor przyłączyła się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co takiego oddała, by wspomóc zbiórkę? Jest zaskoczenie.

Co Viki Gabor przekazała na WOŚP? Pomysł zaskakuje, ale cena rośnie! Co Viki Gabor przekazała na WOŚP? Pomysł zaskakuje, ale cena rośnie! Źródło: KAPIF
d4fpnp8
d4fpnp8

Trwa 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cała Polska zbiera pieniądze na leczenie chorób płuc pod hasłem "Tu wszystko gra OK!". Jak co roku do akcji przyłączyła się cała plejada gwiazd.

WOŚP 2024. Co na licytację przekazała Viki Gabor?

Jedną z takich osób jest młoda wokalistka - Viki Gabor. Jej pomysł na tegoroczną aukcję może niektórych zaskoczyć. Viki postanowiła bowiem, że na licytację wystawi możliwość spotkania się z nią w dowolnym miejscu w Polsce, ale na tym nie koniec. Dodatkowo zwycięzca otrzyma od niej... 3 interaktywne zabawki Furby.

d4fpnp8

Dla fanów Viki Gabor z pewnością będzie to wymarzona nagroda. Cena jednak stale rośnie! Na ten moment (niedziela, godzina 12) kwota za spotkanie z gwiazdą to już 4050 złotych. Oczywiście mamy nadzieję, że ostatecznie będzie to jeszcze więcej.

Fajny miała pomysł?

Viki Gabor KAPIF
Viki GaborŹródło: KAPIF
Viki Gabor KAPIF
Viki GaborŹródło: KAPIF
Viki Gabor KAPIF
Viki GaborŹródło: KAPIF
Viki Gabor KAPIF
Viki GaborŹródło: KAPIF
d4fpnp8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fpnp8