Trwa ładowanie...
d4jmeyp
News

Co z zasiłkiem dla jej dzieci? Jest odpowiedź rządu

Barbara Sinkiewicz otrzymała wreszcie odpowiedź z kancelarii Ewy Kopacz. Aktorka postanowiła złożyć oficjalne pismo do pani Premier z prośbą o przyznanie jej zasiłku na utrzymanie rocznych bliźniąt. Jak się jednak okazuje, decyzja jest odmowna.
Podziel się
Barbara Sienkiewicz
Barbara Sienkiewicz (East News)
d4jmeyp

Jej historię kilka miesięcy temu poznała cała Polska. 60-letnia matka bliźniaków, za sprawą Olgierda Łukaszewicza, stała się popularna, choć sama o tę sławę nie zabiegała. Aktor postanowił w jej imieniu zwrócić się do rządu o zasiłek, który pomógłby kobiecie w utrzymaniu dzieci.

-_ Nie oczekiwałam niebotycznych kwot, liczyłam ewentualnie na, powiedzmy 500 zł, bo taka kwota dałaby mi stałą pewność, szczególnie na przyszłość_ – przyznała Barbara Sienkiewicz w jednym z wywiadów.

Jak jednak donosi jeden z tabloidów aktorka nie może liczyć na taką pomoc. Pomimo zaledwie 1250 złotych emerytury, powinna być ona w stanie utrzymać swoje dzieci. Oficjalne odpowiedź z kancelarii byłej premier Ewy Kopacz, nie pozostawia złudzeń.

d4jmeyp

- W ocenie wnioskodawczyni sytuacja, w której się znajduje jest wyjątkowa, lecz jest to jedynie ocena subiektywna – można przeczytać w piśmie.

Aktorka postanowiła raz na zawsze zamknąć ten temat. Nie kryje swojego rozczarowania, ale również nie zamierza się tym zamartwiać. Aby zapewnić przyszłość swoim dzieciom, wróciła do pracy. W ostatnim czasie wystąpiła w filmie „Agnus Dei” u boku Agaty Kuleszy i czeka również na nowe propozycje.

Barbara Sienkiewicz East News
Barbara Sienkiewicz (East News)
Barbara Sienkiewicz Forum
Barbara Sienkiewicz (Forum)
d4jmeyp

Podziel się opinią

Share
d4jmeyp
d4jmeyp