Trwa ładowanie...
d4n495r
Muzyka

Coldplay w Polsce - ruszyła przedsprzedaż biletów!

Wiemy już, że grupa Coldplay w ramach trasy A Head Full Of Dreams Tour wystąpi także w Polsce. Wystartowała właśnie przedsprzedaż biletów na koncert. Zobaczcie szczegóły!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Coldplay w Polsce - ruszyła przedsprzedaż biletów!
(Materiały prasowe)
d4n495r

Bilety dostępne są na stronie na LiveNation.pl. Sprzedaż ogólna rusza w piątek 7 października o 10.00.

Od marca tego roku A Head Full Of Dreams Tour zachwycała publiczność w Ameryce Łacińskiej, Stanach Zjednoczonych i Europie, w tym podczas czterech wyprzedanych koncertów w Londynie na Wembley Stadium. Na show stworzone przez zespół oraz uznanych scenografów (Misty Buckley i Paul Normandale) sprzedano dotychczas ponad 2,5 miliona biletów. Trasa zawita w grudniu do Australii i Nowej Zelandii.

d4n495r

Sprzedaż albumu "A Head Full Of Dreams", który ukazał się w grudniu 2015 roku, przekroczyła 4 miliony kopii. Zawarte na krążku piosenki "Adventure Of A Lifetime", "Hymn For The Weekend" oraz "Up&Up" mają już łącznie ponad bilion wyświetleń na YouTubie. Światło dzienne ujrzał właśnie czwarty, tytułowy singiel. W ubiegłym tygodniu zespół został nominowany do nagrody MTV EMA aż w czterech kategoriach, m.in. Najlepszy wykonawca koncertowy.

ZOBACZ TEŻ #gwiazdy: Anita Lipnicka i John Porter przyjaciółmi po rozstaniu?

d4n495r

Podziel się opinią

Share
d4n495r
d4n495r