Trwa ładowanie...
d2ju9t2

Conchita Wurst na nowych zdjęciach. Zobaczcie, jak dziś wygląda

Minęło 5 lat odkąd Conchita Wurst rozgromił scenę na Eurowizji. Od tego momentu austriacka gwiazda zyskała olbrzymi rozgłos i przez lata go nie straciła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wierny swojemu wizerunkowi
Wierny swojemu wizerunkowi (East News, Fot: East News)
d2ju9t2

Conchita pojawiając się Eurowizji zrobił nie lada zamieszanie. Po wykonaniu piosenki "Rise Like a Phoenix" mówili o nim wszyscy. 59. Konkurs Piosenki Eurowizji należał do Conchity. Ostatecznie wygrał zdobywając najwięcej punktów wśród wszystkich wykonawców.

ZOBACZ TAKŻE: Conchita Wurst był kiedyś zwykłym chłopakiem. Przez lata zmienił się nie do poznania

Zwycięstwo miało dwie strony medalu. Jedni cieszyli się z sukcesu, inni krytykowali i wylewali wiadra hejtu ze względu na wygląd. Artysta po konkursie podkreślał, że idealny świat dla niego to taki, gdzie nie trzeba rozmawiać o seksualności a każdy może być po prostu sobą.

d2ju9t2

Choć minęło kilka lat od wygranej, Conchita nie rezygnuje ze swojego kontrowersyjnego wizerunku. Od początku do końca jest przemyślany i go realizuje. Choć poddaje się raz na jakiś czas metamorfozie.

Jakiś czas temu mogliśmy podziwiać Conchitę w blond włosach. Dziś wrócił już do ciemnych włosów, wciąż jednak widoczny jest bujny zarost i mocny makijaż. Dalej koncertuje i ma mnóstwo fanów. Na Instagramie aktualnie obserwuje go ponad 300 tys fanów! Co ciekawe, Conchita Wurst w rzeczywistości nazywa się Thomas Neuwirth.

Pamiętacie występ Conchity?

d2ju9t2

Podziel się opinią

Share
d2ju9t2
d2ju9t2