Trwa ładowanie...
ycipk-2ug3e8

Córka Andrzeja Grabowskiego walczy ze stalkerką. Katarzyna Grabowska musi tłumaczyć się z plotek

Katarzynę Grabowską dotknęła ciemna strona popularności. Od jakiegoś czasu nęka ją psychofanka, która rozpowiada kłamstwa na temat aktorki. O problemie córki opowiedział w jednym z wywiadów Andrzej Grabowski. Sprawą zajmuje się już policja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Grabowska walczy ze stalkerką
Katarzyna Grabowska walczy ze stalkerką (East News)
ycipk-2ug3e8

Aktorka w najbliższym czasie bierze ślub z Damianem Kulcem. W związku z tym scenarzyści "M jak miłość" wysłali ją na studia do Włoch. Niestety, Katarzyna Grabowska nie może przygotować się w spokoju do najważniejszego wydarzenia w jej życiu. Od jakiegoś czasu zmaga się ze stalkerką, która rozpowiada m.in., że jej idolka jest w ciąży. Sprawę postanowił skomentować Andrzej Grabowski.

Zobacz też: Problemy finansowe Grabowskiego. Rozwód to dopiero początek

ycipk-2ug3e8

- Kasia, owszem, wychodzi za mąż w wakacje, ale nie jest w ciąży. Tę plotkę puściła jakaś jej... dzisiaj mówi się o takiej osobie stalkerka. Młoda dziewczyna dostała fioła na punkcie Kasi i zmyśla bzdury na jej temat. Ja do Kaśki: natychmiast to sprostuj! Bo nie będziesz w tej ciąży i ona jeszcze gotowa napisać, że usunęłaś. Córka zgłosiła sprawę na policję, ale, jak widać, plotka dalej żyje - powiedział aktor w rozmowie z "Twoim Imperium".

Katarzyna Grabowska nie jest pierwszą gwiazdą, która zmaga się ze stalkingiem. Podobne problemy spotkały m.in. Ewę Farnę, Izabelę Miko i Małgorzatę Foremniak.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2ug3e8

ycipk-2ug3e8
ycipk-2ug3e8