Trwa ładowanie...
d3lsai6

Córka Beckhamów bawi się lalkami Barbie Spice Girls

Ostatnio dużo mówiło się o synach Victorii i Davida Beckham. Brooklyn i Romeo, pomimo młodego wieku, zaczynają podejmować się różnych zawodów. Brooklyn ma już za sobą własną wystawę zdjęć i pracował jako model, zaś Romeo został wysłany przez ojca do pracy w kawiarni, by mógł przekonać się, na czym polega regularna praca. Ale również Harper, jedyna córka Beckhamów, to oczko w głowie mamy i taty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
David Beckham, Harper Beckham
David Beckham, Harper Beckham (ONS.pl)
d3lsai6

Victoria Beckham nakryła swoją córkę na zabawie lalkami. Nie były to jednak przypadkowe Barbie, ale wzorowane na członkiniach zespołu Spice Girls lalki. Zachwycona i rozczulona celebrytka opatrzyła zdjęcia Harper żartobliwym opisem i opublikowała na Pintereście.

"Kiedy twoja córka odkrywa, że kiedyś byłaś gwiazdą pop!! xxx" - można przeczytać w poście.

   Pinterest
(Pinterest)

Victoria Beckham, która dziś zajmuje się m.in. prowadzeniem własnej firmy kosmetycznej, kiedyś była jedną ze Spice Girls. 7-letnia Harper urodziła się jednak długo po rozwiązaniu girls-bandu i mogła nie wiedzieć, że jej mama śpiewała takie przeboje, jak "Wannabe".

   Pinterest
(Pinterest)

Urocze zdjęcia oczywiście podbiły serca internautów. Kto wie, czy Harper nie wywoła mody na Barbie Spice Girls w Wielkiej Brytanii?

d3lsai6

Podziel się opinią

Share
d3lsai6
d3lsai6