Trwa ładowanie...

Córka Czubówny głosem Wielkiego Brata. Kim ona jest?

Córka Krystyny Czubówny została głosem Wielkiego Brata z reality show “Big Brother”. Widzowie byli zaskoczeni, gdy okazało się, że tajemniczy głos należy do kobiety. Agnieszka Czubówna-Barjasz jest lektorem, tak jak matka.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Córka Czubówny głosem Wielkiego Brata. Kim ona jest?Źródło: Forum
d1x15y0

Córka Czubówny głosem Wielkiego Brata

Widzowie premierowego odcinka “Big Brothera” byli bardzo zdziwieni, kiedy okazało się, że Wielki Brat jest kobietą. Na pytanie prowadzącej Agnieszki Woźniak-Starak o to, jak zwracać się do Wielkiego Brata, głos odpowiedział: “Mam głos kobiecy, ale jestem Wielkim Bratem”. - Świetnie! Kobieta jest Wielkim Bratem. To znak, że czasy się zmieniają - odpowiedziała gospodyni programu.

Wielkim Bratem w najnowszej edycji “Big Brothera” okazała się Agnieszka Czubówna-Barjasz, córka Krystyny, znanej lektorki.

Córka Czubówny głosem Wielkiego Brata. Kim ona jest?

Agnieszka Czubówna-Barjasz od najmłodszych lat towarzyszyła mamie w jej pracy, która była przekonana, że zarazi ją swoją pasją. Agnieszka wzbraniała się i nie chciała iść w tym kierunku.

d1x15y0

Ukończyła studia z marketingu i zarządzania. Jest specjalistką od PR i prowadzi firmę matki. Swoich sił jako lektorka spróbowała w 2015 roku. - Wiedziałam, że nie potrafię pracować od 9 do 17. Chyba cały czas broniłam się przed czymś, przed czym nie powinnam - opowiadała Barjasz.

Byłam w szoku, że w niektórych wypowiadanych przez nią zdaniach słyszałam siebie, swoje brzmienie, intonację, modulację głosu – tak na debiut zareagowała Krystyna Czubówna.

W 2017 r. wspólnie z mamą wzięły udział w sesji zdjęciowej marki Risk Made in Warsaw. Agnieszka ma też dwie córki - Zofię i Helenę.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1x15y0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1x15y0