Trwa ładowanie...
d2dm9ri

Córka Davida i Victorii Beckhamów świętuje 7. urodziny. Ależ wyrosła!

10 lipca swoje święto ma najmłodsza z rodziny Beckhamów. Mała Harper w tym roku skończyła 7 lat. Dziewczynka ma trzech starszych braci i jest oczkiem w głowie Davida i Victorii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
David Beckham z córeczką Harper. Dziewczynka skończyła 7 lat
David Beckham z córeczką Harper. Dziewczynka skończyła 7 lat (ONS.pl)
d2dm9ri

David Beckham i Victoria Beckham od prawie dwudziestu lat uchodzą za jedno z najbardziej udanych małżeństw. Para ma troje synów i jedną córeczkę. 10 lipca 2018 roku to święto dziewczynki. Harper skończyła 7 lat. Dumni rodzice dodali na swoich profilach na Instagramie poruszające zdjęcia. Wyglądają na bardzo szczęśliwych.

*"Dorosłe" kreacje małych księżniczek *

Dziewczynka to oczko w głowie Beckhamów. Adorowana jest także przez starszych braci, w których ma oparcie. Z okazji urodzin Harper, dumny tata wstawił zdjęcie z jedyną córeczką.

- Cóż mogę powiedzieć o mojej małej księżniczce, poza tym, że jest doskonała. Harper skończyła 7 lat. Wszystkiego najlepszego dla mojej cudownej dziewczynki! Ta mała jest tak bardzo kochana przez swoich braci, mamusię i tatusia...Ta wyjątkowa dziewczynka sprawia, że uśmiecham się każdego dnia - napisał pod zdjęciem wzruszony David Beckham.

d2dm9ri

Mimo tego, że Harper ma warunki do tego, żeby być rozpieszczoną, jej rodzice raczej stawiają na normalność. Harper w dniu swoich urodzin wyglądała bardzo zwyczajnie. Dodawało jej to uroku.

- Wszystkiego najlepszego dla naszej małej córeczki z okazji 7. urodzin. Nie mogę w to uwierzyć, że jest już tak duża - napisała na swoim profilu na Instagramie Victoria.

Prawda, że wyglądała ślicznie? 100 lat Harper!

d2dm9ri

Podziel się opinią

Share

d2dm9ri

d2dm9ri