ycipk-m45aob

Córka Izabelli Scorupco skończyła 22 lata. Jest podobna do mamy?

Julia Scorupco, córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego, we wrześniu skończyła 22 lata. Do którego z rodziców jest bardziej podobna?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Scorupco
Julia Scorupco (Instagram.com)
ycipk-m45aob

Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawski byli małżeństwem w latach 1996-1998 r. Para doczekała się córki Julii. 22-latka wychowywała się głównie w Szwecji i USA, gdzie do tej pory mieszka wraz z matką.

Julia jest bardzo aktywna na swoim koncie na Instagramie. Jej profil śledzi prawie 30 tys. osób. Dziewczyna ma zniewalający uśmiech, czarne oczy i długie, ciemne włosy.

ycipk-m45aob

Ze względu na rzadkie wizyty w Polsce, Julia niezbyt dobrze mówi w ojczystym języku. Córka celebrytów jednak ma dobrze wyniki w nauce, a jej dokonania docenił nawet Barack Obama. Scorupco, wraz z uczniami, pojawiła się bowiem w Białym Domu.

- Jest bardzo dobrą uczennicą w swojej szkole i w ogóle w stanie Los Angeles. Oni mają takie spotkania, jest tam kilkaset młodych osób. Uważa się, że to jest taka elita i przyszłość demokracji i rozwoju tego kraju. To było niesamowite wyróżnienie - mówił Mariusz Czerkawski w 2013 r.

Córka polskiej aktorki bardzo dużo podróżuje. Najchętniej spędza czas w Stanach Zjednoczonych, Szwecji oraz Wielkiej Brytanii. Z jej profilu na Instagramie wynika, że od 3 lat ma chłopaka.

ycipk-m45aob

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-m45aob

ycipk-m45aob
ycipk-m45aob