Trwa ładowanie...
d39uulk

Córka Jarosława Wałęsy miała operację serca. "Jest pełna energii"

Lea Wałęsa miała zaledwie 8 miesięcy, kiedy musiała przejść operację na otwartym sercu. 7 miesięcy później rodzice stawili się z dziewczynką w Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie przeprowadzono badania kontrolne. Jarosław nie krył radości z wyników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Wałęsa ma powody do radości. Wyniki badań córeczki są bardzo dobre
Jarosław Wałęsa ma powody do radości. Wyniki badań córeczki są bardzo dobre (ONS.pl)
d39uulk

Jarosław Wałęsa powiedział w rozmowie z "Super Expressem": - Lekarze sprawdzili, czy wszystko jest w porządku. I okazuje się, że jest bardzo dobrze. Bardzo się z tego cieszymy. Oczywiście musimy monitorować sytuację i trzymać rękę na pulsie, ale wszystko wskazuje na to, że operacja serduszka zakończyła się pełnym sukcesem.

Jarosław Wałęsa ma dwoje dzieci. Pierwszy raz został ojcem w 2013 r. Wtedy urodził mu się syn Wiktor. W czerwcu 2018 r. na świat przyszła Lea, u której zdiagnozowano wrodzoną wadę serca - ubytek przegrody międzyprzedsionkowej (ASD).

Obejrzyj: Jarosław Wałęsa o przemówieniu Tuska. "Czekaliśmy na więcej"

Sytuacja była na tyle poważna, że 8-miesięczna dziewczynka musiała trafić na salę operacyjną w Centrum Zdrowia Dziecka.

d39uulk

- Zabieg był na otwartym sercu, ten ubytek u naszej córeczki był naprawdę wielki, ale wszystko jest już dobrze. Najgorsze już za nami. Jestem bardzo szczęśliwy, że nasza córeczka będzie normalnie żyć, dziękuję Bogu i lekarzom, że wszystko się dobrze skończyło – mówił ojciec dziewczynki po operacji.

Dziś, jak zapewnia Jarosław Wałęsa, Lea cieszy się życiem i jest pełna energii.

d39uulk

Podziel się opinią

Share
d39uulk
d39uulk