Trwa ładowanie...

Córka Katarzyny Dowbor ma już 20 lat. Czy Maria jest podobna do matki?

Maria Dowbor-Baczyńska, córka Katarzyny Dowbor, w tym roku kończy 20 lat. Dziennikarka pokazała dorosłą córkę na swoim Instagramie. Pojawiają się komentarze, że Maria jest podobna do matki.

Córka Katarzyny Dowbor ma już 20 lat. Czy Maria jest podobna do matki?Źródło: East News, fot: BARTOSZ KRUPA
dyyq9xd
dyyq9xd

Córka Katarzyny Dowbor ma już 20 lat

Katarzyna Dowbor to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. W branży działa jej syn Maciej, który obecnie prowadzi program "Twoja twarz brzmi znajomo". Zupełnie inną ścieżkę rozwoju obrała jej córka.

Maria w tym roku skończy 20 lat. Obecnie studiuje psychologię i filozofię na Uniwersytecie Durham w Wielkiej Brytanii. Gdy była młodsza, często bywała z mamą na imprezach medialnych.

Późne macierzyństwo to najlepsze, co mi się przytrafiło. Mam dodatkową motywację, by dbać o swoją formę - powiedziała Katarzyna Dowbor w jednym z wywiadów.

Córka Katarzyny Dowbor ma już 20 lat. Czy Maria jest podobna do matki?

Dziennikarka pochwaliła się na Instagramie, jak Maria wyrosła. “Moja piękna córka. Niedawno była taka malutka” - napisała w poście.

dyyq9xd

Pojawiają się głównie komentarze pochwalające urodę Marii. Internauci uważają, że jest podobna do mamy. “Ładna dziewczyna bez celebryckiego zacięcia” - dodała jedna z komentujących.

dyyq9xd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyyq9xd