Trwa ładowanie...

Ma czworo dzieci. Niewiele osób wie, że Hela jest jej córką

Nie wszyscy wiedzą, że Małgorzata Lewińska jest mamą aż czworga pociech: Anastazji, Antoniego, Franciszka oraz Heleny. I to właśnie Hela postanowiła pójść w artystyczne ślady rodziców i związać się z muzyką. 21-latka zaliczyła już nawet debiut w "Dzień Dobry TVN".

Share
Małgorzata Lewińska ma artystycznie uzdolnioną córkę Helenę
Małgorzata Lewińska ma artystycznie uzdolnioną córkę HelenęŹródło: ONS.pl, YouTube
dorw3un

Małgorzata Lewińska, gdy kończyła studia, była już matką i... rozwódką. Swoją najstarszą córkę Anastazję urodziła jeszcze jako studentka. Później musiała łączyć macierzyństwo z pracą zawodową. Łatwo nie było, tym bardziej, że rozpadło się jej małżeństwo z poetą i publicystą Krzysztofem Feusettem. Partnerzy związali się w bardzo młodym wieku, a po trzech latach od ślubu rozwiedli.

Później Lewińska związała się Bartoszem Mireckim. Fotograf i aktorka świetnie się dogadywali, sprawdzili się i jako małżeństwo, i jako rodzice. Nic dziwnego, że wkrótce na świecie pojawiły się owoce ich miłości: Helena oraz bliźniaki Antoni i Franciszek.

Roszady w programach śniadaniowych

Młodsza córka Lewińskiej od dziecka interesowała się dźwiękami. Jest absolwentką szkoły muzycznej pierwszego stopnia i gra na trzech instrumentach: wiolonczeli, gitarze akustycznej oraz fortepianie. Gdy skończyła 18 lat, wyjechała do Londynu, by właśnie tam dokształcać się muzycznie i studiować.

dorw3un

Teraz Hela wróciła do Polski, aby promować swój debiutancki singiel "Jedną nogą". 21-latka wystąpiła nawet na scenie "Dzień Dobry TVN". Fani są nią oczarowani. Nic dziwnego. Dziewczyna została okrzyknięta "najciekawszym debiutem 2020 roku".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dorw3un

Podziel się opinią

Share
dorw3un
dorw3un