Trwa ładowanie...
d39uulk

Córka Michała Wiśniewskiego to jego kopia. Oto jak dziś wygląda Vivienne

Vivienne to córka Michała Wiśniewska, która jest owocem związku z Anną Świątczak. Zobaczcie, jak dziś wygląda najmłodsza córka wokalisty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Michał Wiśniewski był najpopularniejszym artystą w Polsce.
Michał Wiśniewski był najpopularniejszym artystą w Polsce. (East News, Fot: East News)
d39uulk

Życie Michała Wiśniewskiego lata temu rozgrzewało media jak nic innego. Zespół Ich Troje wypuszczał na rynek muzyczny hit za hitem, a ich piosenki śpiewali wszyscy - dosłownie. Zresztą, kto nie zna utworu "Powiedz" czy "Keine Grenzen"...

Oprócz nieprawdopodobnej kariery, Michał Wiśniewski prowadził również bardzo burzliwe życie prywatne, którego zresztą nie ukrywał przed mediami. Zarówno popularność, jak i związki gwiazdora były do pewnego momentu bardzo "kruche".

Michał Wiśniewski ma dwójkę dzieci z Martą "Mandaryną" Wiśniewską. Syna Xaviera oraz córkę Fabienne. Oprócz tego, będąc w związku z Anną Świątczak doczekał się córek - Etiennette oraz Vivienne Vienna. Ta ostatnia jest najmłodszą pociechą gwiazdora.

10-letnia Vivienne jest aktywna w mediach społecznościowych i tam publikuje zdjęcia. Nie brakuje oczywiście tych z tatą. Trzeba przyznać, że najmłodsza córka jest uderzająco podobna do artysty. "Twój tato to fantastyczny człowiek. Ich Troje było w moim życiu przez całe nastoletnie życie", "Twój tata jest fantastycznym człowiekiem, miałam przyjemność wychowywać się jako dziecko na jego muzyce" - piszą internauci i dodają: "Jak tatuś"

Michał Wiśniewski na stałe wpisał się w polski show biznes. I choć teraz jest o nim znacznie ciszej, to fani (ci byli i aktualni) z chęcią wracają do czasów, kiedy Ich Troje było na samym szczycie.

Widzicie podobieństwo?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d39uulk

Podziel się opinią

Share
d39uulk
d39uulk