Trwa ładowanie...

Córka Milli Jovovich to jej wierna kopia. Wygląda jak mama za młodu

Milla Jovovich często chwali się zdjęciami córki w mediach społecznościowych. Nic w tym dziwnego, gdyż 12-letnia Ever Gabo Anderson jest dziecięcą modelką, która do złudzenia przypomina mamę.

Share
Córka Milli Jovovich to jej wierna kopia. Wygląda jak mama za młodu
Źródło: Getty Images
d15hcnv

Milla Jovovich pierwsze kroki w modelingu stawiała mając zaledwie 9 lat. Szybkiego startu pozazdrościła jej córka, Ever Gabo Anderson i też zechciała rozpocząć karierę w młodym wieku. Dziewczynka ma już za sobą debiut na okładce magazynu "Jalouse", a dumna mama chwali się osiągnięciami córki na swoim profilu Instagramowym.

ZOBACZ TEŻ: Z tymi co się znają - Monika Brodka

12-letnia córka Milli Jovovich pojawiała się już w wielu edytorialach modowych m.in. u boku mamy w "Vs. Magazine". Ever odziedziczyła urodę po aktorce znanej z "Resident Evil", więc nic dziwnego, że fotografowie chcą z nią współpracować. Fani mówią, że dziewczynka pójdzie w ślady matki i zrobi zawrotną karierę w Hollywood.

d15hcnv

Ostatnio Milla opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie córki, pod którym rozpętała się prawdziwa burza. Internauci nie mogli uwierzyć w uderzające podobieństwo matki i córki. Trzeba przyznać, że urodzona w 2007 r. Ever to skóra ściągnięta z matki.

Getty Images
Źródło: Getty Images
d15hcnv

Podziel się opinią

Share
d15hcnv
d15hcnv