Trwa ładowanie...
d7rpy3l

Córka Natalii Kukulskiej wygląda jak Anna Jantar. I idzie w ślady słynnej babci

Do tej pory do Anny Jantar porównywano jej córkę, Natalię Kukulską. Po pierwsze ze względu na wokal, po drugie - wygląd. Szczególnie, gdy młoda piosenkarka wyprostowała burzę loków. Kilkanaście lat później na celowniku znalazła się młodziutka Anna, wnuczka "Jantarki".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Już nie tylko Natalię porównuje się do Anny Jantar
Już nie tylko Natalię porównuje się do Anny Jantar (East News)
d7rpy3l

Ania ma 14 lat i już śpiewa. To nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że wychowała się w muzykalnej rodzinie. Jej mama nagrywała hity dla dzieci jako urocza kilkulatka, tata to znany i ceniony perkusista, babcia - legenda polskiej muzyki, dziadek - kompozytor stojący za wielkimi przebojami. Dziewczynka nasiąkła muzyką, której w domu nie brakuje, a i talent na pewno po rodzinie odziedziczyła. Podobnie zresztą jak jej starszy brat, Jasiek, który gra na perkusji.

Anna Dąbrówka Youtube.com
Anna Dąbrówka

O 14-latce jest coraz głośniej, chociaż Kukulska stara się chronić prywatność dzieci. Dąbrówka jednak udziela się w Teatrze Roma (spektakl "WAM Awards"), można ją też oglądać w klipie "Żywioły" (miała 12 lat, gdy w nim wystąpiła). Od 8 lat Ania kształci się w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie, gdzie nie tylko śpiewa, ale też tańczy i uczy się aktorstwa. Wyrasta więc na dobrze przygotowaną artystkę.

Wygląda na to, że porównywanie Kukulskiej i Jantar to już przeszłość. Teraz mówi się o kolejnym pokoleniu. Być może Dąbrówka zostanie gwiazdą sceny jak mama i babcia?

Już kilka lat temu Halina Szmeterling, mama Anny Jantar, mówiła o prawnuczce, że bardzo przypomina jej córkę. Może faktycznie coś w tym jest.

Anna Dąbrówka Youtube.com
Anna Dąbrówka

ZOBACZ TEŻ: Kinowy hit - idealny na walentynki

d7rpy3l

Podziel się opinią

Share

d7rpy3l

d7rpy3l