Trwa ładowanie...

Córka Paula Walkera nie jest już słodką dziewczynką. Pokazała zdjęcia bez bielizny

Meadow Walker, jedyna pociecha tragicznie zmarłego aktora "Szybkich i wściekłych", cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Jej nowe fotki rozpaliły wyobraźnie fanów.
Share
Paul Walker
Paul Walker
d2ja839

Paul Walker zginął 30 listopada 2013 r. w trakcie udziału w aukcji charytatywnej. Razem z Rogerem Rodasem, współzałożycielem organizacji Reach Out Worldwide chcieli odbyć krótką przejażdżkę główną atrakcją aukcji, czyli porsche carrerą GT. Pod wpływem nadmiernej prędkości mężczyzna stracił panowanie nad autem i uderzył w latarnię i drzewo. Aktor i jego przyjaciel zginęli na miejscu.

Jego wówczas 14-letnia córka Meadow mocno przeżyła tę stratę. Dziewczyna kontynuuje dziedzictwo ojca i prowadzi fundację jego imienia. Oprócz tego zajmuje się modelingiem.

Zobacz: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Niezwykle szczupłą figurę i powabną urodę 21-latki podziwiają na Instagramie ponad 2 miliony obserwatorów. Jej najnowsze zdjęcia wzbudziły gorące reakcje fanów.

d2ja839

Meadow Walker opublikowała domowe zdjęcia bez makijażu oraz biustonosza. Modelka ma na sobie tylko zwykły, biały i prześwitujący top. W opisie oznaczyła swoją przyjaciółkę Kaię Gerber, córkę modelki Cindy Crawford.

Choć uwaga wielu obserwatorów skupiła się na jej intymnych częściach ciała, trudno nie zauważyć magnetyzującego spojrzenia córki Paula Walkera. Z pewnością świat filmu się o nią upomni.

d2ja839

Podziel się opinią

Share
d2ja839
d2ja839