Córka Pawła Kukiza bierze ślub. Mamy zdjęcia z wieczoru panieńskiego
GALERIA
Już latem Paweł Kukiz wyda za mąż swoją najstarszą córkę - Julię.
- Niewiele czasu zostało do uroczystości. Ślub i huczne wesele odbędą się na początku wakacji - zdradza informator "Super Expressu".
Dotarliśmy też do zdjęć z wieczoru panieńskiego Julii Kukiz. Zobaczcie!
Wieczór panieński
Julia Kukiz spędziła wieczór panieński w gronie najbliższych przyjaciół. Organizatorką imprezy była siostra panny młodej, Pola Kukiz. Całość była wielką niespodzianką dla Julki.
Weekend w spa
Dziewczyny spędziły czas w spa, gdzie bawiły się w basenie, imprezowały i robiły wspólne zdjęcia. W końcu wesele odbędzie się lada chwila. Do tej pory Julia nie chwaliła się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych.
Świetna zabawa
Sądząc po relacji Poli Kukiz, dziewczyny bawiły się znakomicie. Okazuje się, że Julia Kukiz wybrała też ostatnio suknię ślubną. "Super Express" poinformował, że w tym ważnym momencie również towarzyszyła jej siostra.
Trzymamy kciuki za ten wyjątkowy dzień!