Trwa ładowanie...

Córka Scorupco i Czerkawskiego pochwaliła się przystojnym chłopakiem!

Choć córka popularnej polskiej aktorki i znanego hokeisty, unika show-biznesu, wzbudza ogromne zainteresowanie kolorowej prasy. 20-letnia Julia Scorupco jest przepiękna, ambitna i od niedawna zakochana. Jak wygląda jej chłopak? Czym się zajmuje?

Share
Córka Scorupco i Czerkawskiego pochwaliła się przystojnym chłopakiem!Źródło: Instagram.com
d42fhwz

Julia Scorupco wychowywała się głównie w Szwecji oraz USA, gdzie obecnie mieszka. Nie ma wątpliwości co do tego, że 20-latka odziedziczyła urodę po sławnej mamie. Śliczna brunetka, podobnie jak wiele jej rówieśniczek, dość intensywnie udziela się w mediach społecznościowych. Profil córki Izabelli Scorupco śledzi na Instagramie ponad 25 tysięcy osób. Niedawno Julia opublikowała zdjęcia ze swoim chłopakiem, któremu złożyła życzenia urodzinowe.

Córka Czerkawskiego i Scorupco studiuje obecnie na Uniwersytecie Berkeley w San Francisco. Przez studia nie może jednak zbyt często widywać się ze swoim chłopakiem CJ Hicksem, który jest utalentowanym sportowcem. W szkole średniej Notre Dame trenował biegi sprinterskie (200 i 400. Obecnie CJ Hicks jest zawodnikiem futbolu amerykańskiego i często wyjeżdża na mecze. Tworzą ładną parę?

Izabella Scorupco Instagram.com
Izabella Scorupco Źródło: Instagram.com
Julia Scorupco Instagram.com
Julia Scorupco Źródło: Instagram.com

ZOBACZ TAKŻE: Córki znanych mam. Podobne?

d42fhwz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42fhwz
d42fhwz