Trwa ładowanie...
d36dpof

Córka Stevena Spielberga aresztowana. Dzień wcześniej miała urodziny

Mikaela Spielberg kilka dni temu oznajmiła rodzicom i całemu światu, że zamierza zostać striptizerką i gwiazdą filmów dla dorosłych. Reżyser jest podobno zażenowany tym pomysłem, a jej zachowanie po urodzinach również nie napawa go dumą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Steven Spielberg wspiera Mikaelę, ale podobno jest "zaniepokojony" jej pomysłem na życie
Steven Spielberg wspiera Mikaelę, ale podobno jest "zaniepokojony" jej pomysłem na życie (Getty Images)
d36dpof

Jak podaje "Fox News", 24-letnia Mikaela Spielberg została zatrzymana przez policję w Nashville w sobotę ok. 6:30 rano. Informacje te potwierdził jej narzeczony, ale nie ujawnił szczegółów związanych z dokładnym miejscem wydarzenia, ani nie powiedział, kto był zaangażowany w całą sytuację. Pewnym jest, że adoptowana córka Spielberga i Kate Capshaw trafiła do aresztu pod zarzutem przemocy domowej (wykroczenie).

Obejrzyj: "Swingersi" - zwiastun nowej komedii dla dorosłych

Chuck Pankow, 47-letni narzeczony Mikaeli, powiedział mediom, że całe zajście jest "nieporozumieniem" i nikt nie ucierpiał.

d36dpof

Mikaela Spielberg spędziła w areszcie dwanaście godzin, po czym została zwolniona po wpłaceniu kaucji w wysokości 1000 dol. (ok. 4000 zł).

Przypomnijmy, że o Mikaeli Spielberg zrobiło się głośno kilka dni temu za sprawą wywiadu udzielonego "The Sun". Adoptowana córka wielkiego reżysera wyznała, że ma zamiar grać w produkcjach pornograficznych i już stawia pierwsze kroki, kręcąc solowe filmiki. Chciałaby również znaleźć pracę w klubie ze striptizem. Mikaela ubiega się o specjalną licencję, bez której nie może legalnie działać w tej branży w stanie Tennessee, gdzie mieszka.

24-latka dodała, że uznaje siebie za "stworzenie seksualne" i nie ma zamiaru tego ukrywać.

d36dpof

- Jestem bardzo zmęczona tym, że mówi mi się, bym nienawidziła swojego ciała - tłumaczyła. - Poza tym jestem zmęczona pracą, która nie satysfakcjonuje mojej duszy. Czuję, że pracując w ten sposób [w branży dla dorosłych], będę w stanie usatysfakcjonować innych ludzi. I to wydaje się właściwe, bo nie będę czuła się wykorzystywana – mówiła w wywiadzie.

Steven Spielberg i Kate Capshaw adoptowali Mikaelę, kiedy była małą dziewczynką. Oprócz niej wspólnie wychowywali piątkę rodzonych dzieci (dwoje z poprzednich małżeństw) i syna Capshaw, którego adoptowała z poprzednim mężem.

Mikaela twierdziła, że rodzice dowiedzieli się o jej planach zawodowych przed wywiadem i może liczyć na ich wsparcie. Spielberg nie udzielał publicznych komentarzy na ten temat, ale przyjaciel rodziny donosił, że reżyser jest "zażenowany" i "zaniepokojony" pomysłami dorosłej córki, która chce w ten sposób zacząć żyć na własny rachunek.

d36dpof

Podziel się opinią

Share
d36dpof
d36dpof