Trwa ładowanie...
tom cruise
28-03-2019 14:31

Córka Toma Cruise’a dołączyła do scjentologów, namawia innych. “Tego potrzebowałam”

Adoptowana córka Toma Cruise’a, Isabella Jane, dołączyła do scjentologów, w której jest jej ojciec. W specjalnym liście napisała, dlaczego to zrobiła oraz namawia do dołączenia do sekty.

Córka Toma Cruise’a dołączyła do scjentologów, namawia innych. “Tego potrzebowałam”Źródło: Twitter
dni3bkr
dni3bkr

Córka Toma Cruise’a dołączyła do scjentologów

Isabella Jane dołączyła do scjentologów. Swoje powody wyjaśniła w liście opublikowanym przez Tony’ego Ortegę na blogu Underground Baker. Napisała, że przeszła przez “trudny, życiowy trening” i od dzieciństwa czegoś jej brakowało. Jest też wdzięczna ojcu, który pomógł jej przejść przez życiowe problemy i „eliminacje”.

“Okazało się, że to jest dokładnie to, czego potrzebowałam. W końcu zaczęłam moją przygodę z audytem. To jest to czego szukałam” - brakujący element. Nagle wszystko zaczęło mieć sens - pisała córka Toma Cruise’a.

Isabella została audytorką oraz nową twarzą scjentologów. Może przeprowadzać sesje "oczyszczania umysłu" na innych członkach "kościoła" za pomocą urządzenia badającego reakcje emocjonalne.

Córka Toma Cruise’a namawia do dołączenia do scjentologów

26-latka namawia też innych do dołączenia do sekty. Twierdzi, że każdy powinien pójść jej śladem. - “Wszyscy musimy to zrobić. Musimy się zmienić. Na początku może być ci ciężko, ale w końcu zobaczysz, że warto było pokonać swoje słabości i odmienić się” - czytamy w liście.

dni3bkr

Córka Toma Cruise’a dołączyła do scjentologów. Kim oni są?

Ruch scjentologów został założony w 1951 roku przez pisarza science-fiction, L. Rona Hubbarda. Wyznawcy czczą międzygalaktycznego morsa. Scjentologiem jest m.in. John Travolta.

Scjentolodzy określają się jako religijna organizacja non-profit, która poświęca się propagowaniu rozwoju ducha ludzkiego oraz programom doradztwa i rehabilitacji. Wielu jej wyznawców twierdzi, że dzięki naukom scjentologicznym uwolnili się od uzależnień, depresji, problemów w nauce i chorób psychicznych.

W wielu krajach ruch scjentologiczny jest oficjalnie uznawany za sektę. We Francji np. Kościół Scjentologii został uznany za organizację przestępczą, a jego francuski przywódca, Alain Rosenberg, został skazany na karę pozbawienia wolności.

dni3bkr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dni3bkr