Trwa ładowanie...
d4ixbw2

Courteney Cox i David Arquette: kto skorzysta na rozwodzie?

Podziel się
Courteney Cox i David Arquette: kto skorzysta na rozwodzie?
d4ixbw2

Courteney Cox również skierowała do sądu pozew rozwodowy. Zrobiła to jeszcze tego samego dnia co David Arquette. Na jaw wyszła również informacja o podziale majątku pary. Kto najbardziej skorzysta na rozwodzie?

Cox, podobnie jak jej mąż, domaga się jedynie przyznania wspólnej opieki prawnej nad ich córką Coco. Według informacji portalu tmz.com, aktorzy nie będą walczyć o pieniądze. Nie zamierzają korzystać także z usług adwokatów, a zebrany przez ponad 12 lat małżeństwa majątek podzielą po połowie. Nie da się ukryć, że to David skorzysta na tym najbardziej.

Majątek Courteney szacowany jest na około 75 milionów dolarów, na koncie aktora jest natomiast "skromne" 18 milionów. Aktorka zarobiła najwięcej podczas pracy na planie serialu Przyjaciele, gdzie za jeden odcinek otrzymywała nawet milion dolarów. Nic dziwnego, że uzbierała taką sumę.

d4ixbw2

Amerykańskie media komentują, że rozwód Cox i Arquette będzie przebiegał, co rzadkie nie tylko w Hollywood, w przyjaznej atmosferze, oraz że to najlepszy interes w życiu Davida. Trudno się z tym nie zgodzić.

(JMa)

Polka w hollywoodzkiej superprodukcji. Tego jeszcze nie było!

Podziel się opinią

Share

d4ixbw2

d4ixbw2
d4ixbw2