Trwa ładowanie...
d421crz

Courtney Love oskarżona o zlecenie zabójstwa. Były zięć stawia poważne zarzuty

Isaiah Silva nie odpuszcza byłej teściowej. Ostatnio stwierdził, że Courtney Love zleciła jego zabójstwo, a wszystko z powodu pamiątkowej gitary Kurta Cobaina, o którą toczą spór.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Courtney Love z córką, Frances Bean Cobain
Courtney Love z córką, Frances Bean Cobain (newspix.pl)
d421crz

Sprawa dotyczy gitary Kurta Cobaina, która decyzją sądu została przyznana byłemu mężowi córki Courtney Love. Lider Nirvany grał na tej gitarze koncerty MTV Unplugged.

Frances Bean Cobain i Isaiah Silva wzięli ślub w 2014 r., ale spotykali się jeszcze 3 lata wcześniej. W marcu 2016 r. Frances Bean złożyła papiery rozwodowe. Choć dokumenty zostały podpisane w listopadzie ub.r., nadal trwała bitwa o gitarę. Frances Bean upoważniła swoich prawników do odzyskania instrumentu. Jej były mąż twierdził jednak, że dostał gitarę w prezencie od córki Kurta Cobaina. Ostatecznie sąd zgodził się z argumentacją posiadacza gitary, więc Isaiah Silva mógł zatrzymać drogocenny instrument.

Zobacz też: #dziejesiewkulturze: Courtney Love została matką zabójczych braci

Teraz Silva oskarżył swoją teściową, Courtney Love, że uczestniczyła w spisku z kilkoma osobami, który miał na celu "włamanie do jego mieszkania, pobicie go, porwanie, próbę zabójstwa, a wszystko to w celu odzyskania gitary". Jak twierdzi, 3 czerwca 2016 r., Sam Lutfi i dwóch innych mężczyzn włamało się do jego domu, okradło go, porwało, a następnie próbowało zamordować w domu w West Hollywood Home. Napastnicy podobno udawali początkowo policjantów.

d421crz

Jak na razie Courtney Love nie skomentowała zarzutów.

Przypomnijmy, że wokalista Nirvany popełnił samobójstwo 5 kwietnia 1994 r. Frances Bean Cobain miała wówczas niespełna dwa lata. Teraz jako 25-latka przymierza się do wydania własnej muzyki.

Courtney Love ostatnio znowu zaangażowała się w projekty aktorskie. Zagrała w nowym filmie Jamesa Franco "The Long Home". Jedyna solowa płyta Courtney Love to "America's Sweetheart" z 2004 r. Jej dorobek z zespołem Hole zamyka "Nobody's Daughter" z kwietnia 2010 r.

d421crz

Podziel się opinią

Share

d421crz

d421crz