ycipk-3yx87z

Czarno-biała Joanna Liszowska. Coraz bardziej przypomina Beyoncé

Joanna opublikowała swoje nowe zdjęcie, tym razem czarno-białe. Fani są zachwyceni jej stylizacją. Już kolejny raz stara się upodobnić do Beyoncé.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Liszowska zachwyca fanów w mediach społecznościowych
Joanna Liszowska zachwyca fanów w mediach społecznościowych (East News, Fot: TRICOLORS/EAST NEWS)
ycipk-3yx87z

Joanna Liszowska od jakiegoś czasu eksperymentuje ze stylizacjami. W efekcie coraz bardziej upodabnia się do słynnej Beyoncé. Dowodem tego jest jej najnowsze, czarno-białe zdjęcie z lekko odsłoniętym dekoltem.

Fani byli bardzo oczarowani nową fotografią Liszowskiej, czemu wyraz dali w komentarzach pod jej postem na Instagramie. "Oszałamiająco", "Piękna jak zawsze", "Boska" - komplementowali. Jedna z internautek stwierdziła, że aktorka nie powinna się już dalej odchudzać. "Wyglądasz super, ale nie chudnij już więcej" - napisała.

ZOBACZ TEŻ: Z tymi co się znają - Robert Więckiewicz

ycipk-3yx87z

Nie ma co się dziwić komentarzom pod zdjęciem Liszowskiej. Dobry makijaż, parę filtrów i odsłonięcie dekoltu przyciągają uwagę. Tym bardziej, jeśli zdjęcie jest czarno-białe.

W ostatnich tygodniach mogliśmy też zobaczyć całkowitą zmianę fryzury aktorki. Zniknęły jej bujne loki, które zostały zastąpione przez proste włosy i grzywkę.

Jak wam się podoba Joanna Liszowska w takim wydaniu?

ycipk-3yx87z

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yx87z

ycipk-3yx87z
ycipk-3yx87z