Trwa ładowanie...

Czartoryska i Niemczycki poinformowali rodziców o ślubie... 10 dni wcześniej!

Czartoryska i Niemczycki poinformowali rodziców o ślubie... 10 dni wcześniej!
d1n9oh9
d1n9oh9

To miało być największe wydarzenie tego roku! Planowany na czerwiec ślub Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego przyciągał zainteresowanie wszystkich mediów.

Teściowa aktorki, Katarzyna Frank-Niemczycka, która zajęła się organizacją wesela, rozesłała podobno prawie 500 zaproszeń. Z pewnością była niepocieszona, gdy dowiedziała się, że młodzi postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i wbrew początkowym ustaleniom, pobrali się 1 kwietnia. Na dodatek data ceremonii do samego końca trzymana była w tajemnicy.

Jak dowiedział się dwutygodnik Viva!, Anna i Michał poinformowali swoich rodziców o ślubie... 10 dni wcześniej. Podczas skromnego przyjęcia, które odbyło się w posiadłości państwa Niemczyckich w podwarszawskim Konstancinie, obecna była jedynie najbliższa rodzina pary.

Matce Michała nie udało się więc postawić na swoim. Jednak, jak możemy się domyślać, nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Czerwcowa huczna uroczystość prawdopodobnie i tak się odbędzie.

(fot. archiwum prywatne)

d1n9oh9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1n9oh9