Trwa ładowanie...

Czekamy na imię trzeciego Royal Baby. Bukmacherzy nie mają wątpliwości

23 kwietnia księżna Kate urodziła syna. Od tego czasu Brytyjczycy i fani rodziny królewskiej na całym świecie czekają na imię małego księcia. W zakładach przoduje wyraźnie jedno.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Czekamy na imię trzeciego Royal Baby. Bukmacherzy nie mają wątpliwościŹródło: East News
dviev8o
dviev8o

Księżna i książę Cambridge przywitali na świecie swoje trzecie dziecko i jednocześnie drugiego syna. Chłopiec urodził się w szpitalu św. Marii w Londynie, o 11:01 czasu lokalnego, ważył 3,8 kilograma i został pokazany wszystkim zainteresowanym zaledwie 8 godzin po narodzinach. Brytyjskie media prześcigają się w propozycjach imion dla małego księcia.

Do tej pory rodzina królewska kierowała się tradycją w tej kwestii. Było to szczególnie ważne w przypadku ich pierwszego syna, który będzie prawdopodobnie następcą tronu. Dziennikarze są jednak zdania, że tym razem para książęca pozwoli sobie na złamanie tej zasady, z czym nie zgadza się londyński bukmacher Unibet.

Według Unibet nowy książę będzie nazywał się Arthur (50 proc. szans). Byłoby to nawiązanie do mitycznego pierwszego króla Wielkiej Brytanii. Analitycy wskazują również na James’a oraz Alberta (oba po 28 proc.) Wybór tego drugiego mógłby być hołdem dla ojca Królowej Elżbiety II, która Jerzego V, którego nazywano Albertem do czasu jego koronacji. Kolejnymi propozycjami, ale znacznie mniej prawdopodobnymi są: Henry (20 proc.), Alexander (13 proc.) oraz Thomas (11 proc.).

dviev8o

Imię pierwszego i drugiego dziecka para książęca podała dwa dni po narodzinach dzieci. Na imię księcia Williama poddani czekali tydzień, a o tym, jak nazywa się książę Karol poinformowano dopiero miesiąc po jego przyjściu na świat.

Miejmy nadzieję, że Kate i William nie każą nam czekać tak długo.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dviev8o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dviev8o