Trwa ładowanie...
dxnturw
News

"Cześć, tu Sławomir". Mamy faworyta, który może zrobić prawdziwe show na sylwestrze w TVP

Największe stacje telewizyjne przygotowują specjalną ofertę koncertową na pożegnanie starego roku i przywitanie nowego. W ten sposób chcą przyciągnąć jak największą uwagę widzów. Wśród dumnie zapowiadanych przez Prezesa TVP artystów znalazł się Sławomir. Kim jest ten artysta i dlaczego on był ogłaszany jako jedna z największych gwiazd sylwestrowej nocy?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sławomir okaże się najwiekszą gwiazdą sylwestrowej nocy?
Sławomir okaże się najwiekszą gwiazdą sylwestrowej nocy? (ons.pl, Fot: Przemysław Błaszczyk)
dxnturw

TVP przygotowało zdumiewiającą ofertę na spędzenie sylwestrowej nocy w Zakopanem. I choć największą sensacją dla większości był Luis Fonsi, to duże zainteresowanie wywołał również Sławomir Zapała.

Sławomira trudno określić w jednym zdaniu. Jest niezwykle ciekawym i intrygującym zjawiskiem. To artysta Rock Polo, a sam określa siebie jako twórcę, wokalistę i… wizjonera.

Jedno jest pewne. Posiada oryginalny styl i konsekwentnie w nim trwa. Kiedy już pewne było, że wystąpi w Zakopanem, pochwalił się informacją na Facebooku. - Cześć, tu Sławomir. I kto będzie najgłośniejszą gwiazdą Sylwestra w Zakopanem? - napisał na oficjalnym profilu i wywołał lawinę radości.

Sławomir pojawił się także w studiu "Pudelek Show", gdzie w najlepszej formie opowiadał o swojej twórczości.

Sami organizatorzy zapowiadają, że będzie to fuzja podhalańskiej tradycji z polską i światową muzyką w najlepszym wydaniu. Nie możemy się doczekać i bacznie będziemy obserwować występy.

dxnturw

Podziel się opinią

Share

dxnturw

dxnturw