Trwa ładowanie...
rak
08-08-2016 13:12

Czesław Baranowski ma raka. Prosi o pomoc

Aktor znany z serialu "W labiryncie" znalazł się w dramatycznej sytuacji. Baranowski zachorował na raka trzustki. Niestety nie stać go na lek, który wstrzymałby rozwój choroby. Jego jedna dawka kosztuje trzy tysiące złotych.

Czesław Baranowski ma raka. Prosi o pomocŹródło: Forum
d4dd0gg
d4dd0gg

Legendy serialowych produkcji nie stać na leczenie, które może uratować mu życie. Jedna dawka leku na raka trzustki kosztuje 3 tysiące złotych, a aktor musi ich przyjmować kilkanaście w miesiącu.

„Zachorowałem na raka trzustki. Tak, wiem, że nie dowierzacie, nie dowierzam także ja sam. Poświęciłem 20 lat życia, by pomagać pacjentom chorym na nowotwory i inne ciężkie choroby. Dzisiaj paradoksalnie sam staję do walki o życie” – napisał aktor na portalu społecznościowym, prosząc jednocześnie o wsparcie finansowe.

Aktor prawie dwadzieścia lat temu założył wraz ze swoją żoną fundację, która zajmuje się tworzeniem banku dawców szpiku kostnego. Od tamtej pory nie widzimy go na srebrnym ekranie. Zrezygnował też z pracy w teatrze, ażeby móc w pełni przeznaczyć swoje życie na działalność fundacji. Czy teraz los wynagrodzi mu poświęcony czas?

d4dd0gg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dd0gg