Trwa ładowanie...
d1e2tfg

Czesław Mozil pokazał żonę. Dawno ich nie widzieliśmy

Czesław Mozil zniknął jakiś czas temu z show-biznesu. Muzyk praktycznie nie pokazuje się w mediach, nie udziela wywiadów i unika publicznych wyjść. Na szczęście ma konto na Instagramie, gdzie czasami uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czesław Mozil zniknął z show-biznesu
Czesław Mozil zniknął z show-biznesu (East News)
d1e2tfg

O Czesławie Mozilu było głośno, gdy zasiadał za stołem jurorskim w programie "X-Factor". Wraz z końcem programu słuch zaginął również po muzyku. Mozil przestał bywać na salonach i ustatkował się. W 2016 roku w tajemnicy przed światem wziął ślub z długoletnią przyjaciółką, Dorotą.

Para poznała się, gdy Czesław na fali największej popularności założył firmę, szyjącą ubrania dla dzieci. Dorota przez długi czas funkcjonowała jako wspólniczka i projektantka marki. Dopiero po czasie okazało się, że tych dwoje łączy znacznie więcej.

Informacja o ich ślubie była sensacją. W jednym z wywiadów Mozil wyznał, że decyzję o zawarciu związku małżeńskiego podjęli wspólnie i nie miała ona w sobie nic romantycznego.

d1e2tfg

- Nie było oświadczyn. Dogadaliśmy się: "To może byśmy się pobrali?" - wyznał.

Ostatnio na swoim instagramowym profilu pokazał piękną żonę. Para wybrała się na otwarcie kliniki dentystycznej prowadzonej przez kuzyna Czesława. Dorota wyglądała doskonale w czarnej spódnicy i dopasowanej marynarce. Fani nie szczędzili im komplementów w komentarzach.

d1e2tfg

Podziel się opinią

Share
d1e2tfg
d1e2tfg