Trwa ładowanie...
d76k66z
Royals

Członek brytyjskiej rodziny królewskiej przyznał otwarcie, że jest gejem. "Chciałem być szczęśliwy"

To pierwszy taki przypadek w brytyjskiej monarchii. Kuzyn królowej Elżbiety II, Lord Ivar Mountbatten, miał dosyć ukrywania się i publicznie ogłosił, że jest gejem. Nikt do tej pory nie odważył się na taki krok.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Członek brytyjskiej rodziny królewskiej przyznał otwarcie, że jest gejem. "Chciałem być szczęśliwy"
(Instagram.com)
d76k66z

Mężczyzna jest synem Davida Mountbattena, trzeciego markiza Milford Haven oraz jednym z wielu prawnuków Królowej Wiktorii. To także potomek w linii prostej rosyjskiej carycy, Katarzyny II Wielkiej. Mimo tego że ostatnio ogłosił publicznie, iż jest homoseksualistą, w jednym z wywiadów przyznał, że nie poczuł się przez to lepiej.

- Ujawnienie się to śmieszna fraza. Ja zrobiłem to bardzo okrężną drogą, ale chciałem być szczęśliwy. Przez pewien czas walczyłem z moją seksualnością i nadal to robię. To była prawdziwa podróż, by znaleźć się w końcu w odpowiednim miejscu - przyznał Lord Ivar Mountbatten w rozmowie z "Daily Mail".

Jeszcze do niedawna mężczyzna był mężem Penelope Anne Vere Thompson, z którą doczekał się trzech córek. Niestety ich związek nie przetrwał i rozwiedli się po 16 latach małżeństwa. Teraz Ivar Mountbatten wyznał, że znowu jest zakochany.

d76k66z

- Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się znaleźć kogoś, z kim jestem szczęśliwy i mogę nazywać go moim parterem - dodał w tym samym wywiadzie.

Spodziewaliście się tego?

Materiały prasowe
d76k66z

Podziel się opinią

Share

d76k66z

d76k66z