Trwa ładowanie...
festiwal
02-09-2020 13:34

Czterech wybitnych wokalistów, 18 tancerzy, Dżaga i największe światowe hity. Panie i Panowie, kurtyna w górę!

"The Show” to spektakl muzyczno – taneczny, jakiego dawno nie było. Będziemy mogli doświadczyć emocji, jakich niegdyś dostarczały na Manhattanie słynne "Follies” Florenza Ziegfelda. Bawiły publiczność różnorodnością utworów, występami pełnymi emocji śpiewaczek i fantastyczną choreografią.

Czterech wybitnych wokalistów, 18 tancerzy, Dżaga i największe światowe hity. Panie i Panowie, kurtyna w górę!Źródło: materiały partnera
d36vvg4
d36vvg4

Informacja prasowa

Kasia Moś – reprezentantka Polski w konkursie Eurowizji w 2017, jeden z najlepszych rodzimych soulowych głosów. Kasia Łaska – znamy ją z wielkiego hitu „Mam tę moc” z bajki „Kraina lodu”. To jedyna Polka, która miała zaszczyt zaśpiewać na gali rozdania Oskarów. Towarzyszyć im będzie dwójka wokalistów, którzy dopiero dają się poznać publiczności, ale ich głosy już urzekają każdego, kto ma okazję ich posłuchać – Asteya Dec i Michał Kaczmarek. Cała czwórka zaprezentuje w „The Show” swoje interpretacje hitów Beyonce, Stinga, Cher, Christiny Aguilery, Madonny i innych. Pojawią się zaskakujące duety.

Wokalistom towarzyszyć będą tancerki, które zaprezentują widowiskową sambę, rumbę i salsę. Nowoczesne choreografie przygotował Konrad Bikowski, który jest również reżyserem przedstawienia.

Nad całością czuwał będzie mistrz ceremonii – Mariusz Ząbkowski czyli Dżaga. Jeżeli do tej pory znaliście go tylko z jego kobiecej, nieco kontrowersyjnej strony, to też Was zaskoczymy. Dżaga po raz pierwszy zaprezentuje się publicznie w zupełnie innej odsłonie.

Na premierę zapraszamy do nowootwartej warszawskiej Sceny Relax. W miejscu, które warszawiacy pamiętają jako kino, które przez ostatnie lata czekało na swoją nową szansę, zagości rozrywka w najczystszej postaci.
Zapraszamy 25 i 26 września. Bilety – ebilet.pl i w kasach teatru.

Informacja prasowa

d36vvg4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d36vvg4