Czy Ania Starmach zdąży na swój ślub?

Czy Ania Starmach zdąży na swój ślub?

Ania Starmach to jedna z najsympatyczniejszych gwiazd polskiej telewizji. Jurorka programu "MasterChef" podczas tegorocznych walentynek zaręczyła się ze swoim partnerem, Piotrem. Para niedawno wróciła z romantycznej podróży przedślubnej do Nowej Zelandii i od razu zabrała się do działania. W rozmowie z "Faktem" gwiazda TVN zdradziła, że choć wesele zbliża się wielkimi krokami ich przygotowania są wciąż w powijakach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

- Prawda jest taka, że szykowanie do ślubu jeszcze przed nami. Nie mamy nawet listy gości! Na szczęście mam jeszcze trochę czasu, żeby pozapraszać rodzinę i przyjaciół, zaplanować różne rzeczy, choćby ten wymarzony tort... - powiedziała Starmach.

Na weselu na pewno nie zabraknie słodkości, do których Ania ma słabość. Jednak tak samo ważne jak słodycze jest utrzymanie szczegółów ceremonii w tajemnicy, ponieważ przyszłej pannie młodej zależy na tym, żeby do mediów nie wypłynęły żadne informacje.

- Nie powiem, kiedy będzie ceremonia, i nie powiem gdzie. Na pewno będę miała białą suknię, ale zobaczą ją tylko członkowie najbliższej rodziny i przyjaciele. Absolutnie nie będzie to huczne wesele, o którym będzie wiedziała cała Polska. Niech dzień ślubu będzie dniem moim i mojego ukochanego. Długo na tę chwilę czekałam, więc ogromnie się cieszę! - podsumowała przyszła panna młoda.

Anna Starmach AKPA
Podziel się
ONS.pl
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.