Trwa ładowanie...
d3uw1jw
News

Czy Żmuda Trzebiatowska zostanie niedługo mamą?

Dawniej aktorka nie opuszczała żadnej imprezy branżowej. Jej twarz pojawiała się na okładkach kolorowych pism. Obecnie gwiazda zmieniła swoje priorytety. Na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Jak donosi "Fakt", Marta stara ze swoim mężem o dziecko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Żmuda-Trzebiatowska
Marta Żmuda-Trzebiatowska (AKPA)
d3uw1jw

W ubiegłym roku celebrytka wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest Kamil Kula, który również jest aktorem. Warto dodać, że jest młodszy od Marty o 5 lat. Według znajomych ślicznej gwiazdy, ślub zmienił wszystko w jej dotychczasowym gwiazdorskim życiu. Obecnie Żmuda Trzebiatowska woli częściej spędzać czas w domu, niż błyszczeć wśród fleszy fotoreporterów.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną East News
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (East News)

Gwiazdka podobno zapragnęła mieć dziecko._ – Usunęła się w cień. Cieszy się, że jej mąż się spełnia, i w ogóle jej nie przeszkadza, że ma więcej propozycji zawodowych od niej. Kamil zawsze marzył o szczęśliwym i zadbanym gniazdku rodzinnym, więc Marta jest zadowolona, że może mu gotować, prać i sprzątać –_ powiedział tabloidowy znajomy pary. – Uważa, że powinna się teraz skupić na obowiązkach domowych, bo chce zyskać w tym wprawę, zanim zostanie mamą. A może to stać się całkiem niedługo, bo już z Kamilem się o to starają! – dodał informator gazety.

d3uw1jw

Jak myślicie, kiedy aktorka zatęskni za show-biznesem?

d3uw1jw

Podziel się opinią

Share
d3uw1jw
d3uw1jw