Trwa ładowanie...
18-06-2010 04:53

Czyj futrzak wzbudził sensację?

Czyj futrzak wzbudził sensację?
d3ymd9d
d3ymd9d

Piękne kobiety często lubią się pokazywać w towarzystwie równie pięknych psiaków. Nie inaczej jest z Moniką Richardson (38 l.), która ostatnio wprawiła w zachwyt warszawskich przechodniów, prezentując swojego słodkiego szczeniaka.

Psina wabi się Jumba, ma trzy miesiące i chodzi krok w krok za swoją panią. A Monika Richardson zabiera swoją suczkę rasy bolońskiej nawet do telewizji. Ostatnio gościła w studiu TVN i oczywiście nie mogło zabraknąć jej słodkiej podopiecznej.

Później dziennikarka ruszyła na przechadzkę z białym cudem, a nawet zabrała ją do restauracji. Mimo że Monika Richardson zawsze wywołuje szybsze bicie serca u panów, mało który z nich ma odwagę zagadnąć gwiazdę. Obecność Jumby ośmieliła jednak niektórych z nich i to do tego stopnia, że bez skrępowania podchodzili do stolika gwiazdy. Zachwycając się pieskiem, mogli z bliska popatrzeć też na seksownie ubraną prezenterkę.

Monika z cierpliwością odbierała zachwyty od współbiesiadników. W końcu, jak mówi przysłowie, jaki pan, taki kram.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Stachursky schudł 17 kilo!

d3ymd9d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d3ymd9d