Trwa ładowanie...

Dagmara Kaźmierska prosi o pomoc. "Do czego to doszło"

Dagmara Kaźmierska nie była w stanie ukryć przejęcia. W ostatniej relacji na InsaStory opowiada o sytuacji, która dogłębnie ją poruszyła. - Do czego to doszło - pyta rozgoryczona królowa życia, prosząc fanów o pomoc, choć nie dla siebie.

Dagmara Kaźmierska zaapelowała do fanów o pomoc. Los seniora autentycznie ją poruszył Dagmara Kaźmierska zaapelowała do fanów o pomoc. Los seniora autentycznie ją poruszył Źródło: AKPA, fot: AKPA
d2h4kd5
d2h4kd5

- Każdy, kto może, niech pomoże - zaapelowała do fanów Dagmara Kaźmierska, która nieoczekiwanie stała się świadkiem prawdziwego ubóstwa, które coraz częściej zagląda w oczy szczególnie seniorom. Kontrowersyjna bohaterka programu "Królowe życia" opowiedziała o przypadkowym spotkaniu z nieznajomym, starszy panem, którego zachowanie przykuło jej uwagę.

Dagmara Kaźmierska zauważyła, jak mężczyzna grzebie w śmietniku. Jak podkreśliła, nie był to "lump", a "normalny pan", którego wygląd był schludny. Tym bardziej zastanowiło ją jego zachowanie. Zatrzymała samochód i zapytała, czy czegoś szuka. Wtedy wyraźnie zawstydzony staruszek wyznał, że szuka jedzenia, choć nie chciał przyznać, że dla siebie.

Dagmara Kaźmierska zapowiada kolejną książkę! "Moje życie jest na 100 książek"

- Zrobiłam, co należało zrobić, powiedziałam: niech pan idzie na zakupy - relacjonowała Kaźmierska, dając do zrozumienia, że wręczyła mu pieniądze. Zachęcała także innych do takiej postawy i przypominała, by być wrażliwym także na sytuację seniorów.

- Idą coraz gorsze czasy, to wszyscy wiedzą. [...] Wszyscy jesteśmy skoncentrowani na naszych sąsiadach, na pomocy dla nich i to jest wszystko super, ale dlatego o tym mówię, żebyście nie zapominali o starszych ludziach, pomóżcie - apelowała celebrytka.

d2h4kd5

Naprawdę nie zapominajmy o naszych seniorach, bo do czego to doszło, żeby ludzie po śmietnikach grzebali. To jest niebywałe, to jest szok, strasznie przykre i smutne - ubolewała Kaźmierska, którą los spotkanego seniora poruszył tym bardziej, że "swoje już odpracował".

Po krótkiej rozmowie okazało się, że mężczyzna zna jej mamę, że podobnie jak ona, także całe życie "pracował w handlu". Kaźmierska wprost nie mogła uwierzyć, że są w naszym kraju osoby, które po latach pracy nie są w stanie utrzymać się z przysługujących im świadczeń.

Dagmara Kaźmierska Instagram
Dagmara Kaźmierska była autentycznie przejęta losem spotkanego seniora Źródło: Instagram
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2h4kd5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2h4kd5