Trwa ładowanie...
d1e9ml9
Dała mu jeszcze jedną szansę. Krupa wysyła męża na terapię

Dała mu jeszcze jedną szansę. Krupa wysyła męża na terapię

Od kilku miesięcy w mediach krążą informacje o rozstaniu Joanny Krupy z mężem, Romainem Zago. Początkowo osoby z otoczenia gwiazdy twierdziły, że to separacja i para może dać sobie jeszcze szansę. Kryzys jednak był na tyle poważny, iż wydawało się niemal pewne, że szykuje się jeden z najgłośniejszych rozwodów roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1e9ml9

- Moje małżeństwo z Romainem się rozpadło. Rozstajemy się. W grudniu zeszłego roku Romek oświadczył, że chce rozwodu. Nie chciał słuchać o innym rozwiązaniu. Nie spodziewałam się, że to wszystko tak się potoczy – mówiła Krupa magazynowi "Party". Teraz okazuje się, że nie wszystko stracone. Mąż znów zaczął się o nią starać, a ostatnio zabrał na romantyczną kolację.

- Romain kajał się przed nią cały wieczór. Zaskoczona Dżoana powiedziała mu, że wciąż go nie skreśliła. Nie potrafi jednak zapomnieć o ostatnich miesiącach – powiedziała "Faktowi" znajoma modelki. Jej także zależy na ratowaniu związku i znalazła rozwiązanie, które może obojgu pomóc. Jakie? Dowiecie się z naszego wideo.

d1e9ml9
Instagram.com
Instagram.com
d1e9ml9

Podziel się opinią

Share

d1e9ml9

d1e9ml9