Trwa ładowanie...
d1qk915

Damian Hurley to wykapana mama. Jego zdjęcia robią furorę

Syn Elizabeth Hurley dorastał w blasku fleszy i zawsze chciał zostać modelem. Trzeba przyznać, że warunki ma znakomite, na co wskazują jego pierwsze profesjonalne zdjęcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elizabeth Hurley często zabiera nastoletniego syna na wydarzenia branżowe
Elizabeth Hurley często zabiera nastoletniego syna na wydarzenia branżowe (Getty Images)
d1qk915

Syn brytyjskiej aktorki Elizabeth Hurley i milionera Steve'a Binga 14 kwietnia skończył 17 lat. Na Instagramie regularnie publikuje zdjęcia, które od pewnego czasu sugerowały, że chce zrobić karierę w modelingu.

Te przypuszczenia się sprawdziły. Damian właśnie wziął udział w pierwszej kampanii reklamowej. Z bujną fryzurą i rysami odziedziczonymi po pięknej matce można go było z łatwością pomylić z rodzicielką. Choć dla Damiana była to pierwsza profesjonalna sesja, nastolatek czuł się jak ryba w wodzie. Nic dziwnego, skoro od dzieciństwa obraca się w świecie show-biznesu i zawsze chciał do niego dołączyć.

Damian Hurley nigdy nie ukrywał, że jest synem "tej" aktorki. Często wrzucał na Instagram wspólne zdjęcia i towarzyszył mamie na branżowych imprezach, premierach filmowych itp.

d1qk915

Wygląda na to, że teraz zaczyna samodzielnie pracować na swoje nazwisko. Początek kariery modela ma znakomity, bo jego zdjęcia promujące nową markę kosmetyków zrobiły furorę.

Przypomnijmy, że Elizabeth Hurley to 54-letnia aktorka znana z serii filmów "Austin Powers", komedii "Zakręcony" czy serialu "Plotkara". Ostatnio można ją było oglądać w serialu "Runaways". Ojcem Damiana jest Steve Bing, który z początku wcale nie poczuwał się do ojcostwa. Milioner nie chciał uznać syna, twierdząc, że z Liz łączyła go tylko namiętna przygoda. Spór rozwiązało przeprowadzenie badań DNA, które potwierdziły, że Damian jest synem milionera.

Obejrzyj: Magdalena Frąckowiak promuje nowy profil na Instagramie

d1qk915

Podziel się opinią

Share
d1qk915
d1qk915