Trwa ładowanie...

"Dance Dance Dance": konflikt Anny Muchy i Idy Nowakowskiej nabiera na sile?

Ida Nowakowska i Anna Mucha są jurorkami w show TVP "Dance Dance Dance". Od początku trwania programu panie nie mają się jednak zbyt ku sobie. Co tak naprawdę jest kością ich niezgody?

"Dance Dance Dance": konflikt Anny Muchy i Idy Nowakowskiej nabiera na sile?Źródło: East News, fot: East News
d449v1l

Anna Mucha wielokrotnie powtarzała, że w przeciwieństwie do Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza nie zna się na tańcu. W występach uczestników szuka prawdy, zaangażowania i liczy, że duety wciągną ją w historie prezentowane na scenie. Pozostała dwójka jurorów, przez lata związana z tańcem zawodowym, zwraca uwagę na zachowanie charakteru występu oraz wytyka błędy techniczne. Oczekiwania względem uczestników tanecznego show TVP2 są więc niezwykle wyśrubowane.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Julia Kamińska: Nie marzę o ślubie!

Anna Mucha i Ida Nowakowska bardzo często mają odmienne zdanie na temat scenicznych występów gwiazd. I często właśnie to miało doprowadzać do rzekomych konfliktów.

d449v1l

"Flesz" zapytał obie panie, co myślą o sobie nawzajem.

Czy Ida Nowakowska faktycznie nie przepada za Anną Muchą?

- To jakieś bzdury! Nie wiem, jak Ania, ale ja ją bardzo polubiłam. Poznałam też jej cudowne dzieci i wiem, że jest wspaniałą mamą. Jej konstruktywne oceny są czasami odbierane jako hejt, ale ma tysiące fanów, w tym mnie, którzy uwielbiają jej inteligentny dowcip. Ania jest barwną osobą, z którą nie można się nudzić – mówiła jurorka o koleżance.

A co aktorka myśli o Idzie?

- Ida jest superdziewczyną! Ciepła, pełna wdzięku, okazuje mi wsparcie. Możemy się ze sobą nie zgadzać, ale zawsze szanujemy swoje zdanie – mówiła "Fleszowi" Anna Mucha.

Wychodzi na to, że panie wymieniają się tylko mocnymi uwagami podczas trwania show. Prywatnie nie wydają się mieć konfliktu!

d449v1l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d449v1l