Trwa ładowanie...
Materiał partnera
24-04-2020 14:14

Dance Dance Dance: Wiemy, komu zwycięzcy przekażą 100 tysięcy złotych!

Już w najbliższą sobotę wielki finał drugiej edycji „Dance Dance Dance”. Uczestnicy przekażą wygraną na wybrany cel charytatywny. Zobaczcie, komu chcą pomóc finaliści tanecznego show TVP2.

Share
Dance Dance Dance: Wiemy, komu zwycięzcy przekażą 100 tysięcy złotych!Źródło: Materiały prasowe
d2o9xvy

Partnerem tekstu jest TVP2.

Ania Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz zmierzą się w wielkim finale drugiej edycji „Dance Dance Dance”. Duety będą walczyły o nagrodę główną 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny.

Ania Karczmarczyk i Mateusz Łapka postanowili przekazać pieniądze na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Placówka jest domem tymczasowym dla 20 niemowląt i dzieci czekających na adopcję. Aktorka jest związana z ośrodkiem od lat.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Moja mama i ciocie pracowały w tym miejscu. Przychodziłam tu przede wszystkim do mamy ale kończyło się tak, że bawiłam się z dzieciakami. To miejsce nauczyło mnie odpowiedzialności za drugiego człowieka - mówi Ania Karczmarczyk.

d2o9xvy

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański zdecydowali się wesprzeć siostry Maję i Zuzię, podopieczne Fundacji Jedni Drugim. Dziewczyny były wcześniakami. Przyszły na świat pod koniec 5 miesiąca ciąży. Zuzia urodziła się z niepełnosprawnością i porusza się na wózku. Dziewczynka przeszła już 14 operacji. Obecnie trwa zbiórka na kolejną, i jak wierzy mama dziewczynek - ostatnią operację, dzięki której Zuzia będzie mogła chodzić.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Wiedzieliśmy, że Zuzi potrzebna jest operacja, żeby mogła swobodnie się poruszać. Jest to ogromna kwota więc mamy nadzieję, że przyczynimy się do zebrania potrzebnej sumy - mówią Rafał Mroczek i Przemek Cypryański.

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako Fit Lovers wesprą Integracyjny Klub Sportowy AWF w Warszawie. Instytucja funkcjonuje od 1991 roku i wspiera osoby z niepełnosprawnością m.in. ruchową.

d2o9xvy

Wydaje mi się, że osoby niepełnosprawne potrzebują pieniędzy, żeby móc rozwijać się w sporcie - mówi Mateusz Janusz, który wyznał również, że jego dwie babcie były dotknięte niepełnosprawnością.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Dodajmy, że zgodnie z zasadami programu, uczestnicy, którzy nie wygrają wesprą cele dobroczynne kwotą 10 tysięcy złotych. Kasia i Ania Stankiewicz odchodząc z „Dance Dance Dance" przekazały 10 tysięcy złotych na rzecz Powiślańskiej Fundacji Społecznej. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora przeznaczyli pieniądze na Fundację Zdążyć z Pomocą a bracia Rafał i Krzysiek Jonkisz ofiarowali 10 tysięcy złotych Podkarpackiemu Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

Przypomnijmy, że z powodu obostrzeń w walce z koronawirusem podjęto decyzję, że finaliści nie zatańczą już na multimedialnej scenie. Wielki finał zrealizowany zostanie w studiu „Pytania na Śniadanie”, w którym pojawią się Tamara Gonzalez Perea i Tomasz Kammel, Ida Nowakowska oraz finałowe duety. Prowadzący połączą się online z pozostałymi uczestnikami drugiej edycji show oraz jurorami Anną Muchą i Robertem Kupiszem. W programie na żywo przypomniane zostaną wybrane występy finalistów. To na ich podstawie widzowie w głosowaniu SMS wybiorą zwycięski duet.

Wielki finał drugiej edycji „Dance Dance Dance” już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Partnerem tekstu jest TVP2.

d2o9xvy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2o9xvy
d2o9xvy