Trwa ładowanie...

Daniel Craig i Rachel Weisz: w końcu doczekali się wspólnego potomstwa

Późne macierzyństwo bywa czasem jedyną szansą na posiadanie wspólnego potomstwa w świecie rozstań i rozwodów. Choć aktorzy wzięli ślub w 2011 r., to na dziecko zdecydowali się dopiero teraz.

Share
Daniel Craig i Rachel Weisz: w końcu doczekali się wspólnego potomstwa
Źródło: Materiały prasowe
d47mkfe

Daniel Craig i Rachel Weisz zostali rodzicami. 48-letnia aktorka urodziła córkę na przełomie sierpnia i września. To ich pierwsze dziecko, choć każde z nich ma już swoje pociechy z poprzednich związków.

Jak donosi "Daily Mail", Craig był obecny podczas porodu. Nie wiadomo jednak jeszcze, jak para zdecydowała się nazwać córkę.

d47mkfe

Aktorska para wzięła ślub w sekrecie latem 2011 roku. Informację kilka dni po ceremonii potwierdził rzecznik aktora. Ślub odbył się w Nowym Jorku, a poza Rachel i Danielem wzięły w nim udział tylko cztery osoby – córka Craiga i syn Weisz oraz świadkowie. Od tamtej pory minęło 7 lat. I choć w ubiegłym roku plotkowano, że małżonkowie prowadzą oddzielne życia, a rozwód to tylko kwestia czasu, okazuje się że były to jedynie pomówienia, bo już od dawna starali się o wspólne dziecko.

Syn Rachel Weisz ma 12 lat i jest owocem związku z reżyserem Darenem Aronofskim. Córka Daniela Craiga ma 24 lata, a jej mamą jest szkocka aktorka Fiona Loudon.

d47mkfe

Podziel się opinią

Share
d47mkfe
d47mkfe