Trwa ładowanie...
dyvdj5w

Daniel Kuczaj nie wytrzymał! "Chce mi się płakać"

Daniel "Qczaj" Kuczaj zabrał głos w mediach społecznościowych na temat wydarzeń w Białymstoku. Odniósł się też do odnalezienia ciała 5-letniego Dawida Żukowskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Kuczaj o śmierci Dawida Żukowskiego
Daniel Kuczaj o śmierci Dawida Żukowskiego (East News)
dyvdj5w

Daniel Kuczaj cieszy się ogromną popularnością. Słynie z tego, że ma w sobie niezmierzone pokłady pozytywnej energii. Ostatnio jednak na jego profilu w mediach społecznościowych próżno szukać energetycznych treści. Wszystko za sprawą tragicznych wydarzeń, które miały miejsce w Polsce.

W sobotę policja poinformowała o tym, że najprawdopodpobniej znaleziono ciało 5-letniego Dawida Żukowskiego. Chłopiec był poszukiwany od 10 lipca po tym, jak jego ojciec popełnił samobójstwo.

- Złość! Wściekłość! Wk**ie! Tej tragedii można było uniknąć! Mama zgłaszała znęcanie się nad nią na policję. Takich sytuacji w Polsce jest mnóstwo! - napisał w komentarzu trener.

dyvdj5w

ZOBACZ: Daniel Kuczaj: "Był czas, kiedy musiałem dzwonić do banku i błagać, żeby nie zabierali mi mieszkania"

Dodał również, że kobiety wielokrotnie opowiadają mu o swoich trudnych przeżyciach.

- Dostaję ogrom wiadomości od kobiet, nad którymi znęcają się ich oprawcy, które boją się iść na policję, bo wiele z nich usłyszało "Na siłę szuka pani problemów". Chce mi się płakać i jestem zły, bo rządzący zamiast walczyć z przemocą, zabierają po kolei fundusze instytucjom, które z tą przemocą walczą. Niech się dziady nażrą, a takich tragedii będzie coraz więcej! Tak, jestem wściekły i chce mi się płakać, patrząc na to dziecko i nawet nie wyobrażając sobie, co czuje mama.

dyvdj5w

Qczaj skomentował też wydarzenia w Białymstoku. Przeciwnicy Marszu Równości, który odbył się 20 lipca, obrzucali kamieniami i jajkami manifestujących. Padały okropne wyzwiska, wulgaryzmy, dochodziło do agresji.

- Nienawiść prowadzi tam, gdzie znaleźli chłopczyka. Donikąd prowadzi. Nienawiść będzie zawsze prowadziła do tego, co najgorsze. (...) Jest mi tak przykro - powiedział na Instastory.

   Instagram.com
(Instagram.com)
dyvdj5w

Podziel się opinią

Share
dyvdj5w
dyvdj5w