Trwa ładowanie...

Daniel Kuczaj w dzieciństwie został zgwałcony. Chce, by jego mocne wyznanie pomagało ludziom

Daniel Kuczaj wyznał niedawno na Instagramie, że w dzieciństwie padł ofiarą pedofila. Teraz mówi, dlaczego postanowił o tym opowiedzieć publicznie.

Daniel Kuczaj w dzieciństwie został zgwałcony. Chce, by jego mocne wyznanie pomagało ludziomŹródło: Forum
d2eu9wu
d2eu9wu

Daniel Kuczaj niedawno opublikował na Instagramie wstrząsający post, w którym wyznał, że w wieku 7 lat został zgwałcony. W tym samym poście powiedział też, że jest homoseksualistą. "Jeśli ta prawda pomoże choć jednej osobie, uwolni od poczucia winy, uratuje choć jedno życie, to znaczy, że wszystko miało sens" – zakończył swój wpis.

W rozmowie z "Twoim Imperium" został zapytany, czy sam poradził sobie ze swoim problemem. Odpowiedział:

d2eu9wu

- Absolutnie nie. Potrzebowałem pomocy i zawsze będę to powtarzał. Bo w Polsce, jeśli ktoś ma problemy natury psychicznej, także te, które wynikają z różnych traum, często słyszy: "weź się w garść". Ludziom się wydaje, że to wystarczy.

Kuczaj powiedział, że przez kilka lat pracował nad sobą: - Mnie na szczęście pomogła kilkuletnia terapia. To ona pozwoliła mi wszystko zobaczyć z odpowiedniej perspektywy i przestać się "biczować". Natomiast teraz poczułem, że jestem na tyle silny, że mogę o tym głośno powiedzieć światu. Już nie jako ofiara, bo dziś się nią już nie czuję, a jako zwycięzca.

Trener powiedział, że jego wyznanie pomogło przynajmniej jednej osobie: - Dostałem wiadomość od chłopaka, który był gotowy popełnić samobójstwo. Napisał mi, że swoim wyznaniem go odwiodłem od tego. I to jest moje wielkie zwycięstwo!

Zobacz także: Orły 2020. Tomasz Sekielski: "Widzowie mówią mi, że mój dokument im pomógł"

d2eu9wu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2eu9wu