Trwa ładowanie...
d2ah2e7
News

Daniel M. to niezłe ziółko. Policja już go zna, sąsiedzi mają dość

Mimo, że syn gwiazdora i podlaskiego bogacza ma 30 lat, to nadal prowadzi życie rozpieszczonego nastolatka. To wszystko może popsuć reputację jego ojca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel i Ewelina wzięli ślub w październiku, wesele było huczne, za wszystko zapłacił ojciec chłopaka
Daniel i Ewelina wzięli ślub w październiku, wesele było huczne, za wszystko zapłacił ojciec chłopaka (newspix.pl)
d2ah2e7

Dziennik "Fakt" był w Wasilkowie, gdzie swoje mieszkanie ma Daniel. To właśnie tam miały odegrać się dramatyczne sceny: pijany mężczyzna nie chciał wpuścić do domu swojej ciężarnej żony, dwudziestoletniej Eweliny. Gdy na miejsce przybyła policja, znalazła przy nim marihuanę.

Przypominamy, że już w czerwcu mówiło się o problemach z prawem młodego M. Stanął wtedy przed sądem za znieważenie policjantów. Trudno nie pomyśleć, że Daniela zepsuły pieniądze ojca i to, że nie musi martwić się o swój byt. On sam w teorii zajmuje się restauracją. A w praktyce? Po tym, jak zaczęły się problemy z personelem, a biznes zaczął upadać, wszystko na siebie wzięła matka Daniela i żona Zenka - Danuta.

d2ah2e7

Dziennikarz Wirtualnej Polski rozmawiał z siąsiadami, którzy wprost powiedzieli, że chłopak jest utrapieniem i dochodziło do domowych awantur. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Być może ta głośna afera będzie dla niego kubłem zimnej wody. Z pewnością ma o co się martwić sam Zenek, który jest w Polsce wprost uwielbiany, ale czy jego reputacja nie ucierpi przez wyskoki nieodpowiedzialnego syna?

d2ah2e7

Podziel się opinią

Share

d2ah2e7

d2ah2e7