Trwa ładowanie...

Daniel Martyniuk jako Lil Zen. Syn gwiazdora disco polo wziął udział w #Hot16Challenge2

Akcja #Hot16Challenge2 trwa w najlepsze. Do inicjatywy przyłączył się również Daniel Martyniuk, który pokazał swoje alter ego.

Share
Daniel Martyniuk jako Lil Zen. Syn gwiazdora disco polo wziął udział w #Hot16Challenge2Źródło: Instagram
d1jke3n

Daniel Martyniuk przysparza rodzinie kolejnych kłopotów. Ma na koncie już kilka skandali, a wśród nich awantury z ciężarną narzeczoną, porzucenie jej, utratę prawa jazdy. Wyliczać można długo. Do niechlubnej listy wybryków syna gwiazdora disco polo ostatnio dopisano kolejną pozycję: złamanie zasad kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Na początku maja Zenek Martyniuk pomógł wyciągnąć syna z aresztu, w którym przebywał za prowadzenie auta mimo sądowego zakazu. Znajomy rodziny gwiazdora disco polo wyznał “Super Expressowi”, że piosenkarz wpłacił za Daniela 10 tys. zł kaucji.

Daniel Martyniuk chciał udowodnić jednak, że jego prawdziwe oblicze jest zupełnie inne. Syn Zenka Martyniuka wokalisty disco polo spędzał czas na świeżym powietrzu w Białowieży, a teraz przyłączył się do akcji #hot16challenge2.

d1jke3n

Daniela nominował zespół Łobuzy. Grupa nadała mu także specjalny pseudonim artystyczny - Lil Zen. W swojej "szesnastce" odniósł się do pobytu w areszcie, a także... zaprosił do zabawy swojego ojca.

#Hot16Challenge2 - na czym polega popularna akcja?

#Hot16Challenge2 to już druga edycja inicjatywy wywodzącej się ze środowiska hip-hopowego. Wówczas pomysł padł ze strony rapera Solara, który chciał zorganizować zwykłą internetową zabawę dla artystów na fali Ice Bucket Challenge. W tym roku akcja ma bardzo konkretny cel.

Tegoroczna edycja #Hot16Challenge2 nie ogranicza się jednak wyłącznie do świata hip-hopu. Nominowani do wzięcia udziału są gwiazdy popkultury. Hot 16 Challenge polega na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Tematyka tekstów dowolna. Druga edycja to dodatkowo zbiórka pieniędzy na wsparcie dla polskiej służby zdrowia, która walczy z pandemią koronawirusa. Na stronie siepomaga.pl trwa zbiórka charytatywna "Beef z koronawirusem #hot16challenge".

d1jke3n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jke3n
d1jke3n