Trwa ładowanie...

Daniel Martyniuk trafił do aresztu. Nie będzie zbyt dobrze wspominać Wielkanocy

Daniel Martyniuk, syn Zenka Martyniuka, nie najlepiej będzie wspominać tegoroczne święta Wielkiejnocy. Mężczyzna po raz kolejny ma problemy z prawem.

Share
Daniel Martyniuk trafił do aresztu. Nie będzie zbyt dobrze wspominać Wielkanocy
Źródło: East News
d6n4a4d

Daniel Martyniuk niejednokrotnie zdążył już zasłynąć dzięki swoim problemom z prawem. Mężczyzna ostatnimi czasy przebywał w Niemczech i Holandii. Jak wszyscy Polacy wracający z zagranicy powinien odbyć obowiązkową kwarantannę. Wygląda jednak na to, że Daniel woli mieć poważne problemy w sądzie.

ZOBACZ TAKŻE: Żona Zenka Martyniuka zostanie gwiazdą TVP?

Okazuje się, że ostatnimi czasy największe trudności sprawiała mu pandemia koronawirusa. Syn gwiazdora disco polo najpierw złamał zakaz przemieszczania się, a następnie, oprócz mandatów, wymierzono mu także karę w wysokości 10 tysięcy złotych.

d6n4a4d

- Daniel dostał 8 mandatów po 500 zł za naruszenie zasad przemieszczania się. Na 31-latka została nałożona także, przez Inspektora Sanitarnego, kara w wysokości 10 tysięcy złotych. Syn Martyniuka usłyszał trzy zarzuty za jazdę samochodem bez uprawnień, ale podobno przyznał się tylko do jednego. O 10:00 w sądzie rozpoczęło się posiedzenie w jego sprawie - donosi "Super Express".

Daniel Martyniuk trafi do aresztu na miesiąc, przez co ominą go tegoroczne święta wielkanocne z rodziną. Mężczyźnie grozi aż do 5 lat pozbawienia wolności.

d6n4a4d

Podziel się opinią

Share
d6n4a4d
d6n4a4d