Trwa ładowanie...
d3yp8vi

Daniel Olbrychski w klipie Krzysztofa Zalewskiego. Mocny przekaz

Krzysztof Zalewski prezentuje teledysk do piosenki "Polsko" z najnowszej płyty "Złoto". Wymowny tekst piosenki w klipie śpiewa głosem Zalefa Daniel Olbrychski, a wybór ten nie jest przypadkowy. Jak aktor wypadł w tej roli? Zobaczcie sami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Daniel Olbrychski
Daniel Olbrychski (Youtube.com)
d3yp8vi

Zalewski promuje swój ostatni album "Złoto" prezentując kolejny po "Miłość, miłość" i "Jak dobrze" artystyczny klip. Teledysk z udziałem Daniela Olbrychskiego zrealizowany został w czarno-białej konwencji, a aktor z właściwą dla siebie ekspresją występuje w roli autora wymownego tekstu.

- Zazwyczaj piszę o sobie. Rozliczam się ze swoją przeszłością, piszę o sercowych rozterkach albo sposobach na zmianę samopoczucia. Tym razem poniekąd również piszę o sobie (ze wsparciem Michała Wiraszki), bo przecież Polska to również ja. Piosenka jest reakcją na tumult w telewizorach i za oknami. Nikogo nie namawiam do zmiany poglądów, po prostu wyśpiewuję swoje.
W klipie znakomity jak zwykle Daniel Olbrychski, którego ekspresja pomaga przebić się słowom przez natłok halaśliwych gitar.
Chylimy czoła przed Panem Danielem i polecamy ku refleksji i uciesze - napisał o najnowszym teledysku na swoim profilu na Facebooku. Jak się wam podoba?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3yp8vi

Podziel się opinią

Share
d3yp8vi
d3yp8vi