Trwa ładowanie...
d1u909j

Daniel "Qczaj" Kuczaj przeszedł operację nosa. Podziękował fanom za wsparcie

Daniel "Qczaj" Kuczaj ostatnio poddał się operacji korekty nosa. Podziękował swoim fanom za wsparcie, ponieważ pierwsze godziny po zabiegu nie były dla niego łatwe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel "Qczaj" Kuczaj poddał się operacji nosa
Daniel "Qczaj" Kuczaj poddał się operacji nosa (ONS.pl)
d1u909j

Daniel "Qczaj" Kuczaj to trener personalny, znany szczególnie dzięki obecności w programie "Dzień dobry TVN". Zapowiadał wcześniej, że przejdzie operację nosa. Fani martwili się o jego stan zdrowia. “Qczaj” postanowił zareagować na pytania.

ZOBACZ TEŻ: Qczaj z pokorą o show biznesie: "Nie umiem trzymać języka za zębami"

Mężczyzna zmagał się z niedogodnościami i dyskomfortem po korekcie nosa. Uspokoił jednak fanów, że wszystko jest w porządku. - Chciałem powiedzieć, żebyście się nie martwili, bo dostaję tutaj dużo wiadomości. Już jestem po i ukochuję was bardzo. Nie mogę się uśmiechać. Oglądam sobie właśnie "Dzień dobry TVN" i już się nie mogę doczekać, kiedy się zobaczę z wami na antenie - powiedział w specjalnym filmiku na InstaStory.

d1u909j

Operacja nosa dla "Qczaja" była bardziej koniecznością niż kaprysem górala. Znany trener personalny miał lata temu złamać nos, przez co naruszeniu uległa przegroda nosowa. Po operacji i dalszej rekonwalescencji Kuczaj powinien swobodnie oddychać.

Instagram.com
Instagram.com
Instagram.com
Instagram.com
d1u909j

Podziel się opinią

Share

d1u909j

d1u909j