Trwa ładowanie...
Megafon.pl
daniel radcliffe
14-11-2010 00:01

Daniel Radcliffe i Emma Watson mówią"dość"Harry'emu Potterowi

Daniel Radcliffe i Emma Watson mówią"dość"Harry'emu PotterowiŹródło: Ken Goff/Akpa
d1dxk4l
d1dxk4l

Daniel Radcliffe i Emma Watson definitywnie kończą z serią o Harrym Potterze. Daniel Radcliffe i Emma Watson definitywnie kończą z serią o Harrym Potterze.

W niedawnej rozmowie z Oprah Winfrey autorka książkowego cyklu, J.K. Rowling, nie wykluczyła, że w przyszłości napisze kolejny tom przygód młodego czarodzieja i jego przyjaciół. Daniel Radcliffe i Emma Watson zdecydowanie podkreślili, że jeśli powstanie filmowa adaptacja nowej książki, oni nie wezmą udziału w projekcie.

- O Boże... przecież Joanne obiecała mi, że nie napisze już nic więcej o Harrym - wzdycha ciężko Radcliffe. - 10 lat z jedną postacią to wystarczająco długo.

- Otrzymałam rolę Hermiony jako mała dziewczynka - dodaje Watson. - Owszem, ona zmieniła moje życie, ale nie oznacza to, że aktorstwo to coś, co chcę robić do końca moich dni. Nie tylko to może mnie uszczęśliwić. Jest tyle innych rzeczy, którymi pragnę się zajmować.

Od 19 listopada będziemy mogli podziwiać Daniela Radcliffe'a i Emmę Watson w pierwszej odsłonie filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci".

d1dxk4l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1dxk4l