Trwa ładowanie...

Daniella Pick: kim jest żona Quentina Tarantino? Dzieli ich 20 lat różnicy

Daniella Pick sama o sobie mówi Daniella Tarantino i przedstawia się jako modelka i piosenkarka. Dzięki mężowi, który dał jej rolę w swoim najnowszym filmie, może się teraz rozwijać jako aktorka.

Daniella Pick: kim jest żona Quentina Tarantino? Dzieli ich 20 lat różnicyŹródło: Getty Images
d3dtalo
d3dtalo

Film "Pewnego razu w Hollywood" po pokazie w Cannes dostał 7-minutowe owacje na stojąco. W obsadzie aż roi się od gwiazd typu Margot Robbie , Leonardo DiCaprio, Brad Pitt czy Al Pacino. Swoje pięć minut ma także Rafał Zawierucha (jako Roman Polański) i młoda żona samego reżysera.

Obejrzyj: WP w Cannes: "Autentyczny", "Dobry". Pytamy o Zawieruchę u Tarantino

O Danielli Pick zrobiło się głośno kilka miesięcy temu, gdy po krótkiej znajomości z Quentinem Tarantino stanęła z nim na ślubnym kobiercu.

35-latka urodziła się w Izraelu w rodzinie artystów związanych z branżą muzyczną i filmową. Co ciekawe, jej ojciec Henryk Pick urodził się we Wrocławiu. W wieku 5 lat wyjechał z rodzicami do Izraela, gdzie zdobył sławę jako Svika Pick. W latach 70. był tam jednym z najpopularniejszych piosenkarzy. Oprócz tego tworzył muzykę do różnych produkcji telewizyjnych, a jego żona pisała teksty piosenek.

d3dtalo

Daniella razem ze starszą siostrą Sharon kilkanaście lat temu stworzyły popularny duet. Startowały w rundzie kwalifikacyjnej do Eurowizji, wystąpiły w serialu "Exit" (2006) i izraelskiej wersji "Big Brothera" dla gwiazd.

East News
Źródło: East News

Quentin Tarantino kiedyś powiedział, że prędzej pójdzie na emeryturę niż się ożeni. Ale widać, że wystarczyło poczekać na tę jedyną. Ojciec Danielli zapytany o związek jego córki z 56-letnią ikoną amerykańskiego kina stwierdził, że jego rodzina jest szczęśliwa z tego powodu.

Czas pokaże, czy niewielka rola w "Pewnego razu w Hollywood" będzie dla Danielli nowym rozdziałem w karierze. O tym, jak sobie poradziła przed kamerą męża, przekonamy się dopiero 9 sierpnia.

d3dtalo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dtalo