Trwa ładowanie...
da3l9by

Daniella Pick: kim jest żona Quentina Tarantino? Dzieli ich 20 lat różnicy

Daniella Pick sama o sobie mówi Daniella Tarantino i przedstawia się jako modelka i piosenkarka. Dzięki mężowi, który dał jej rolę w swoim najnowszym filmie, może się teraz rozwijać jako aktorka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Quentin Tarantino i Daniella Pick
Quentin Tarantino i Daniella Pick (Getty Images)
da3l9by

Film "Pewnego razu w Hollywood" po pokazie w Cannes dostał 7-minutowe owacje na stojąco. W obsadzie aż roi się od gwiazd typu Margot Robbie , Leonardo DiCaprio, Brad Pitt czy Al Pacino. Swoje pięć minut ma także Rafał Zawierucha (jako Roman Polański) i młoda żona samego reżysera.

Obejrzyj: WP w Cannes: "Autentyczny", "Dobry". Pytamy o Zawieruchę u Tarantino

O Danielli Pick zrobiło się głośno kilka miesięcy temu, gdy po krótkiej znajomości z Quentinem Tarantino stanęła z nim na ślubnym kobiercu.

da3l9by

35-latka urodziła się w Izraelu w rodzinie artystów związanych z branżą muzyczną i filmową. Co ciekawe, jej ojciec Henryk Pick urodził się we Wrocławiu. W wieku 5 lat wyjechał z rodzicami do Izraela, gdzie zdobył sławę jako Svika Pick. W latach 70. był tam jednym z najpopularniejszych piosenkarzy. Oprócz tego tworzył muzykę do różnych produkcji telewizyjnych, a jego żona pisała teksty piosenek.

Daniella razem ze starszą siostrą Sharon kilkanaście lat temu stworzyły popularny duet. Startowały w rundzie kwalifikacyjnej do Eurowizji, wystąpiły w serialu "Exit" (2006) i izraelskiej wersji "Big Brothera" dla gwiazd.

  East News

Quentin Tarantino kiedyś powiedział, że prędzej pójdzie na emeryturę niż się ożeni. Ale widać, że wystarczyło poczekać na tę jedyną. Ojciec Danielli zapytany o związek jego córki z 56-letnią ikoną amerykańskiego kina stwierdził, że jego rodzina jest szczęśliwa z tego powodu.

da3l9by

Czas pokaże, czy niewielka rola w "Pewnego razu w Hollywood" będzie dla Danielli nowym rozdziałem w karierze. O tym, jak sobie poradziła przed kamerą męża, przekonamy się dopiero 9 sierpnia.

da3l9by

Podziel się opinią

Share

da3l9by

da3l9by